YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

19 Temmuz 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

Kocatepe Koşusu'nu Halis Karataş ile COPPERFIELD Kazandı

 

Hilmi Erakman Koşusu ile birlikte, programın bir diğer önemli koşusu olan Kocatepe Koşusu (Açık-G3), 3 yaşlı İngiliz taylarının katılımıyla gerçekleşti. Günün bu en önemli mücadelesini; Duygu Fatura'nın sahibi olduğu, S. Selman Taşbek tarafından yetiştirilen al erkek safkan COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde kazanarak, başarılı yarış kariyerine Kocatepe Koşusu galibiyeti de eklemeyi başardı. COPPERFIELD bugün aldığı 16. startında 10. birinciliğine ulaşmış oldu.


3 yaşlı safkan İngiliz taylarının mücadele verdiği bu önemli koşu, çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 130.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun, kazanan COPPERFIELD arkasında ikinciliğini, OĞLUM BERATIM (Dai Jin - Sly / Monsun) elde ederken, BABADOĞAN (Lion Heart - Momentum / Lockton) üçüncü, ALTIN AKAR (Luxor - Luçe / Bachelor Party) isimli tay ise tabelayı tamamladı.

Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.22.93 olurken, farklar 4 Boy - 2 Boy - Burun şeklinde sonuçlandı.