YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Temmuz 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

Kocatepe Koşusu'nu Halis Karataş ile COPPERFIELD Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Hilmi Erakman Koşusu ile birlikte, programın bir diğer önemli koşusu olan Kocatepe Koşusu (Açık-G3), 3 yaşlı İngiliz taylarının katılımıyla gerçekleşti. Günün bu en önemli mücadelesini; Duygu Fatura'nın sahibi olduğu, S. Selman Taşbek tarafından yetiştirilen al erkek safkan COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde kazanarak, başarılı yarış kariyerine Kocatepe Koşusu galibiyeti de eklemeyi başardı. COPPERFIELD bugün aldığı 16. startında 10. birinciliğine ulaşmış oldu.


3 yaşlı safkan İngiliz taylarının mücadele verdiği bu önemli koşu, çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 130.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun, kazanan COPPERFIELD arkasında ikinciliğini, OĞLUM BERATIM (Dai Jin - Sly / Monsun) elde ederken, BABADOĞAN (Lion Heart - Momentum / Lockton) üçüncü, ALTIN AKAR (Luxor - Luçe / Bachelor Party) isimli tay ise tabelayı tamamladı.

Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.22.93 olurken, farklar 4 Boy - 2 Boy - Burun şeklinde sonuçlandı.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN