YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 ŞUBAT YARIŞLARINA AİT TÜM İÇERİKLER ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

19 Temmuz 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

Kocatepe Koşusu'nu Halis Karataş ile COPPERFIELD Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Hilmi Erakman Koşusu ile birlikte, programın bir diğer önemli koşusu olan Kocatepe Koşusu (Açık-G3), 3 yaşlı İngiliz taylarının katılımıyla gerçekleşti. Günün bu en önemli mücadelesini; Duygu Fatura'nın sahibi olduğu, S. Selman Taşbek tarafından yetiştirilen al erkek safkan COPPERFIELD (Three Valleys - Shall We Dance / Unaccounted For) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde kazanarak, başarılı yarış kariyerine Kocatepe Koşusu galibiyeti de eklemeyi başardı. COPPERFIELD bugün aldığı 16. startında 10. birinciliğine ulaşmış oldu.


3 yaşlı safkan İngiliz taylarının mücadele verdiği bu önemli koşu, çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 130.000 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun, kazanan COPPERFIELD arkasında ikinciliğini, OĞLUM BERATIM (Dai Jin - Sly / Monsun) elde ederken, BABADOĞAN (Lion Heart - Momentum / Lockton) üçüncü, ALTIN AKAR (Luxor - Luçe / Bachelor Party) isimli tay ise tabelayı tamamladı.

Kazanan COPPERFIELD için koşunun bitiriş derecesi 1.22.93 olurken, farklar 4 Boy - 2 Boy - Burun şeklinde sonuçlandı.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN