YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

10 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-3-1

2. Koşu: Sıralamam: 1-2-6

3. Koşu: Sıralamam: 1-2

4. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 4. Koşusuna; 3 numaralı FANAA başta olmak üzere bütçelerinizin elverdiği ölçüde çok ata şans vermenizi tavsiye ediyorum.   

5. Koşu: Bu pistte start aldığı son koşusunu bugünkü binicisi idaresinde uzak fark yaparak kazanan 2 numaralı SER EMİR favorimdir. Ekonomik kuponlar tek yazabilir. 6 numaralı PİRSUSLU, 5 numaralı YIRTLAZ, 7 numaralı SEDAHANIM YAVRUSU, 11 numaralı ALTUNBİR, 4 numaralı KIRÇELEBİ ile 1 numaralı BABADAĞINOĞLU sırasıyla rakipleridir. 

6. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olan 2 numaralı AMANKAYA’nın, uygun rakipler yanında kazanan olmasını bekliyorum.  

7. Koşu: İstanbul’da sert rakipler yanındaki son koşusunu ölçü almadığım 6 numaralı ADALYN maiden’a veda etmeye ilk adaydır. 5 numaralı WILDEST INDOCHINA ile 2 numaralı ATLAS BEYİ sert rakipleridir.

8. Koşu: İstanbul sentetiğinde start aldığı son koşusunu gücüne ölçü almadığım 7 numaralı ZEALOUS LINE sevdiği pist ve mesafede ilk şans vereceğim isimdir. İstikrarlı 1 numaralı SPEEDY GUNNER ile pilotunu bulan 3 numaralı ARSEN LUPEN rakipleridir.  

9. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 6 numaralı OZANŞAH birinciliğin yine ne güçlü adayıdır. 1 numaralı BABA METİN ile 2 numaralı BERKUK en ciddi rakiplerdir. 7 numaralı ŞEYMACAN KIZI ile 3 numaralı KÜÇÜK DEMİRKIRIM yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN