YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

10 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

10 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-3-1

2. Koşu: Sıralamam: 1-2-6

3. Koşu: Sıralamam: 1-2

4. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 4. Koşusuna; 3 numaralı FANAA başta olmak üzere bütçelerinizin elverdiği ölçüde çok ata şans vermenizi tavsiye ediyorum.   

5. Koşu: Bu pistte start aldığı son koşusunu bugünkü binicisi idaresinde uzak fark yaparak kazanan 2 numaralı SER EMİR favorimdir. Ekonomik kuponlar tek yazabilir. 6 numaralı PİRSUSLU, 5 numaralı YIRTLAZ, 7 numaralı SEDAHANIM YAVRUSU, 11 numaralı ALTUNBİR, 4 numaralı KIRÇELEBİ ile 1 numaralı BABADAĞINOĞLU sırasıyla rakipleridir. 

6. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olan 2 numaralı AMANKAYA’nın, uygun rakipler yanında kazanan olmasını bekliyorum.  

7. Koşu: İstanbul’da sert rakipler yanındaki son koşusunu ölçü almadığım 6 numaralı ADALYN maiden’a veda etmeye ilk adaydır. 5 numaralı WILDEST INDOCHINA ile 2 numaralı ATLAS BEYİ sert rakipleridir.

8. Koşu: İstanbul sentetiğinde start aldığı son koşusunu gücüne ölçü almadığım 7 numaralı ZEALOUS LINE sevdiği pist ve mesafede ilk şans vereceğim isimdir. İstikrarlı 1 numaralı SPEEDY GUNNER ile pilotunu bulan 3 numaralı ARSEN LUPEN rakipleridir.  

9. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 6 numaralı OZANŞAH birinciliğin yine ne güçlü adayıdır. 1 numaralı BABA METİN ile 2 numaralı BERKUK en ciddi rakiplerdir. 7 numaralı ŞEYMACAN KIZI ile 3 numaralı KÜÇÜK DEMİRKIRIM yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN