YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

10 Agustos Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu son 1200 metrelik kum koşusunu 1.15.81'lik derecesiyle gösterişli kazanan Antonella, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Kum performansı çok daha ışıltılı Diyadin ile KAPALI GÖZLÜK denendiği son sınavında beklenileni veremeyen Karya ihmale gelmezler. Aşama içerisindeki Puzzle, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edebilecek yetenekte. Ufak tefek sorunları halledilen Arrow, güzel hazırlıklarıyla gözden uzak tutulmamalı. Kocaeli pistindeki ilk yarışı ışıltılı Felarof ve umut vaat eden Victory Promise çetin geçecek günün ilk koşusunda en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-1-2-4-6-7-3

2. Koşu: Adaptasyon sorunu yaşadığı hayatının ilk 1200 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra içeriye doğru kayarak yaptığı güçlü ataklarıyla ciddi bir ara kapatarak dikkat çekici bir 3.lükle ayrılan Black Night, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olacaktır. Formunu sürekli geliştiren Flador ve Little King ikilisi favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 1-6-2

3. Koşu: Son koşularına nazaran oldukça uygun rakipler arasında mücadele verecek olan kabiliyetli kısrak Gürsu, güzel hazırlıklarıyla birinciliğin en güçlü adaylarından biridir. 60 kiloyla buradaki son 1200 metrelik çim yarışını 1.18.71 gibi gayet güzel bir dereceyle kolay kazanmayı bilen Adını Sen Koy, muhafaza ettiği mükemmel durumuyla en az favori kadar şanslı konumda. Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması şansını oldukça yükselten Koşanağa ise sprint mesafesini iyi ayarladığı takdirde birinciliğe uzanabilir.

SIRALAMAM: 1-2-4

4. Koşu: Uzun aradan sonra katıldığı 1300 metrelik kum koşusunda gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek kendisine tabela sonunda şans bulan New Day'ın uzayan mesafede ve çok daha hazır gireceği sınavında ilk etapta düşünülmesi taraftarıyım. Bu tip mesafelerde oldukça başarılı koşabilen Fanaa ve erkenden götürüldüğü Ankara'daki hazırlıkları tatminkar Creed ihmale gelmezler. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Yolcu Han, bomboş sıkletiyle ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacaktır. Ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim Rumet, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanabilir. Gücü nispetinde ters koşabilen Hoy Hooy ise sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 5-3-4-7-1-9

5. Koşu: Kocaeli'de formda rakipler arasında katıldığı son 1200 metrelik kum koşusunda, fotoya kadar kıran kırana bir mücadeleye girişerek 1.23.27'lik derecesiyle yakın aralarla 3.lükte şans bulan Ser Emir, tekrar sevdiği piste döndü. Grubun uygunluğu ve kendisini iyi tanıyan pilotuyla tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 5-6

6. Koşu: 5 gün önce İzmir'de katıldığı 1300 metrelik çim koşusunda, hücumda geç kaldığından dolayı sonlardaki tüm çabaları kendisine bir baş farkıyla Patroniçe'nin gerisinde 2.lik getiren Amankaya, sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde kazanması normal sonuç olacaktır. Aksi takdirde karışacağına inandığım ayakta; yine aynı yarışın 3.sü Güzelkaya, İstanbul'dan çok iyi giden Elanilim ve sürekli üzerine koyan Temizkaan devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 2-4-3-8

7. Koşu: İlk koşusunda ciddi bir ara kapatan ve hazırlıklarında da bir o kadar beğeni toplayan Wildest Indochina, başarılı binicisiyle kuponlara öncelikli yazılmalı. Yarış içerisindeki yerini almakta geçiktiğinden dolayı belki de kazanabileceği ilk kum koşusundan 2.likle ayrılan Bülent Bey, güçlü orijiniyle en az favori kadar şans tanınmalı. Kendisi kadar iyi bir hazırlık devresi geçiren ahırdaşı Never Land ile birlikte mücadele veren The Scar, kuponların olmazsa olmazlarından. Gördüğü yarışı ardından çok farklılaştığı söylenen Feveran, gelişen kondisyonuyla Anadolu Beyi ve denk rakipler arasında Adalyn her an devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 5-2-8-7-1-6

8. Koşu: Son haftalarda kusursuz bir form sıçraması gösteren Speedy Gunner ve bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamayan kalite safkan Arsen Lupen birincilikte eşit şanstalar. İstanbul'daki son yarışı bir nevi kendisine galop niyetine gelen Zealous Line, öndeki kapışmalardan istifade edecektir. Tempolu giden yarışları seven I Saw The Sun ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 1-7-3-5

9. Koşu: Son üç çim yarışı birbirinden parlak Berkuk ile kolay kazandığı son koşusu ardından sürekli iyiye giden Ozanşah arasındaki mücadeleye, sonlardaki güçlü ataklarıyla Baba Metin'de katılabilir.

SIRALAMAM: 2-6-1


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN