YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ağustos 2017 Cuma

GanyanTime.com

11 Agustos Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 6-3

2. Koşu: Sıralamam: 3-1

3. Koşu: Yarış hayatında 7 kez start alan bunların 3’ünü kazanıp tabeladan düşmeyen Alize’nin tayı olan, Dişi Tay Deneme dördüncüsü Double Trouble’ın tam kardeşi ve bir Cemiloğlu yetiştirmesi olan 5 numaralı KATMA DEĞER’in, idmanlarındaki görüntüsünü koşusuna taşıması durumunda yarış hayatına kazanarak start vermesini bekliyorum. Risk alarak tek yazıyorum.

4. Koşu: İstanbul’a yabancı olmayan ve Halis Karataş’ın bir kez daha tercih ettiği 4 numaralı SULTANHAN ilk şans vereceğim isimdir. Son koşusunu ölçü almadığım ve tekrar bütünleştiği jokeyi ile buluşan 1 numaralı AZAT KUŞU ilk rakibidir. 5 numaralı BEYAZ KULE, 2 numaralı BESSEY ve 3 numaralı YÜREĞİM yazılarak bu ayağı geçebiliriz.

5. Koşu: 1 numaralı ABBAS YOLCU, 4 numaralı OĞLUM BERAT ve 6 numaralı VICTORY IS OURS arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: İstikrarlı koşan 2 numaralı KRIS ANGEL başta olmak üzere, 1 numaralı AL JAWHARA, 3 numaralı NAMTAR ve 4 numaralı NAÇAL ayrımsız kuponlara işaretlenmelidir.

7. Koşu: 4 aylık aranın ardından yeni ilgililerinde 2 yarış görerek açıklarını gideren, bu yarış öncesi Bursa’daki son işinde 1000’i 1.01.4 / 23.8 son işiyle yeşil ışık yakan 3 numaralı TAMGA yabancısı olmadığı pistte favorimdir. Ankara’dan hedef yapılarak getirilen grubun istikrarlı ismi 1 numaralı FAMILY JOY rakip yazacaklara ilk önerim. 12 numaralı REDENTOR ile 8 numaralı OLIMPIC HERO sürprizlerim.

8. Koşu: Bu kez dişine göre rakipler arasında start alacak olan 7 numaralı HABERATLI kazanabilir. Bu pistte start aldığı son 2 koşusunda tabeladan düşmeyen 6 numaralı DALİCİM ile Bursa’dan kazanarak gelen 9 numaralı KAFKASOĞLU favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. Tabela dibinde bitirdiği yarışı ile dikkatimi çeken ve Deniz Aydoğan’ın tercih ettiği 3 numaralı KURYE sürprizim.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN