YENİ
19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Ağustos 2017 Cuma

GanyanTime.com

11 Agustos Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 6-3

2. Koşu: Sıralamam: 3-1

3. Koşu: Yarış hayatında 7 kez start alan bunların 3’ünü kazanıp tabeladan düşmeyen Alize’nin tayı olan, Dişi Tay Deneme dördüncüsü Double Trouble’ın tam kardeşi ve bir Cemiloğlu yetiştirmesi olan 5 numaralı KATMA DEĞER’in, idmanlarındaki görüntüsünü koşusuna taşıması durumunda yarış hayatına kazanarak start vermesini bekliyorum. Risk alarak tek yazıyorum.

4. Koşu: İstanbul’a yabancı olmayan ve Halis Karataş’ın bir kez daha tercih ettiği 4 numaralı SULTANHAN ilk şans vereceğim isimdir. Son koşusunu ölçü almadığım ve tekrar bütünleştiği jokeyi ile buluşan 1 numaralı AZAT KUŞU ilk rakibidir. 5 numaralı BEYAZ KULE, 2 numaralı BESSEY ve 3 numaralı YÜREĞİM yazılarak bu ayağı geçebiliriz.

5. Koşu: 1 numaralı ABBAS YOLCU, 4 numaralı OĞLUM BERAT ve 6 numaralı VICTORY IS OURS arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: İstikrarlı koşan 2 numaralı KRIS ANGEL başta olmak üzere, 1 numaralı AL JAWHARA, 3 numaralı NAMTAR ve 4 numaralı NAÇAL ayrımsız kuponlara işaretlenmelidir.

7. Koşu: 4 aylık aranın ardından yeni ilgililerinde 2 yarış görerek açıklarını gideren, bu yarış öncesi Bursa’daki son işinde 1000’i 1.01.4 / 23.8 son işiyle yeşil ışık yakan 3 numaralı TAMGA yabancısı olmadığı pistte favorimdir. Ankara’dan hedef yapılarak getirilen grubun istikrarlı ismi 1 numaralı FAMILY JOY rakip yazacaklara ilk önerim. 12 numaralı REDENTOR ile 8 numaralı OLIMPIC HERO sürprizlerim.

8. Koşu: Bu kez dişine göre rakipler arasında start alacak olan 7 numaralı HABERATLI kazanabilir. Bu pistte start aldığı son 2 koşusunda tabeladan düşmeyen 6 numaralı DALİCİM ile Bursa’dan kazanarak gelen 9 numaralı KAFKASOĞLU favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. Tabela dibinde bitirdiği yarışı ile dikkatimi çeken ve Deniz Aydoğan’ın tercih ettiği 3 numaralı KURYE sürprizim.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN