YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Ağustos 2017 Cuma

GanyanTime.com

11 Agustos Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ekürili BURAKŞAH (1-4) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken NO CHANGE (2) ve artan form durumuyla İSHAKBABA (3) ciddi rakipleri olup LORD OF THE HORSES (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk startında rahat bir ikincilik elde etmiş olan LORDSDAUGHTER (10) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken HIGH SPEED TRAIN (9) ciddi rakibi olup DOLPHIN STONE (2) ve DEMİRBAŞ (1) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan SADIK AĞA (2) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan hafif kilolu HILL HEAD (8) ciddi rakibi olup son koşularıyla dikkat çeken WHITESOX (5) ihmal edilmemelidir. SERKAN BEY (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken ANGEL HORSE (1) devam eden formuyla öncelikle şans verdiğimiz isim olup istikrarlı yarışlarıyla MORE THAN A GAME (2), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız FRATELLI (4) ve iyi form durumuyla BEDWULF (3) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumunu çim pistteki son koşularına da yansıtmış olan TRAKYA ATEŞİ (6) uyumlu jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup son yarışlarıyla dikkat çeken ABUŞ (1), UÇARER (7) ve tecrübeli jokeyiyle start alacak olan KIRDENİZ (3) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Çim pistteki son startını kazanmış olan ADIVAR (6), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız CAMPS BAY (1), iyi bir form yakalamış olan ATMACA KIZ (7) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan INTOCU (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili ÖZDAMAR (2-8) ilk şanslı isim olup son yarışını ölçü almadığımız ekürili ESANADOLU (1-7) ciddi rakibidir. İyi form durumuyla FRİGYALI (4) ve son koşularıyla dikkat çeken GÜLFEM (9) sonraki ihtimallerdir.


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN