YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ağustos 2017 Cuma

GanyanTime.com

11 Agustos Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GÖLCÜK ASLANI (6), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ÜNALAMCA (4), artan form durumuyla KIRKPINAR (3) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken EXCALIBUR (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistte start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan AKKULA (1) ve DÜŞLEM (3) devam eden form durumlarıyla ilk şanslı isimlerdir. Son koşularıyla dikkat çeken KARKAMIŞ (5) ciddi rakipleri olup son koşularını ölçü almadığımız BAYKOÇ (2) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken KATMA DEĞER (5) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla FUNNY FAMILLIAR (8) ciddi rakibi olup BIG BET (3) ve GREAT WHITE (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken SULTANHAN (4) tecrübeli jokeyiyle ilk şanslı isimdir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BEYAZ KULE (5) ciddi rakibi olup YÜREĞİM (3) sonraki ihtimaldir. ELMASINKIZI (11) sürpriz şansına sahiptir.

5.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ABBAS YOLCU (1) kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışını ölçü almadığımız VICTORY IS OURS (6) ciddi rakibi olup OĞLUM BERAT (4) ihmal edilmemelidir. HOSLİ (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi form durumlarını aynı pistteki yarışlarına da yansıtmış olan AL JAWHARA (1) ve KRIS ANGEL (2) tecrübeli jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan NAMTAR (3) ve son startıyla dikkat çeken NAÇAL (4) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan CERSEI (10) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan FAMILY JOY (1) ve LEGEND RING (2) ciddi rakipleridir. İyi bir form yakalamış olan SADO BY SADO (4) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Son startında rahat bir birincilik elde etmiş olan KAFKASOĞLU (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi bir form yakalamış olan DALİCİM (6) ciddi rakibi olup son koşusunu ölçü almadığımız HABERATLI (7) ve ALİNAZİK (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN