YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ağustos 2017 Cuma

Mami SAHIN

12 Agustos Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Adapte olmakta zorluk çektiği Kocaeli pistindeki ilk kum koşusunda, son virajdan sonra toparlanarak yaptığı düzgün atakları kendisine 3.lük getiren Pigros, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olmasını bekliyorum. KAPALI GÖZLÜK takıldığı son yarışında binicisinin yoğun uğraşlarına bir türlü istenildiği gibi karşılık veremeyerek gerilerde tamamlayan Oneandonly, güzel hazırlıkları ve tekrar çıkarılan takısıyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Aradan sonra kumda yarış görerek açıklarını kapatan Desolator ile kısa bir süre dinlendirilen Great Respect en küçük bir hatayı affetmeyeceklerdir.

SIRALAMAM: 11-10-1-2 // 4-3

2. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Demircenk, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine koşuya ağırlığını koyacaktır. İstikrarlı bir performansa sahip İdealist ve önemli bir kilo avantajını elinde bulunduran Fakı Bey üst sıralardaki yerlerini zorlayacaklardır. Form tutmaya başlayan Gezegen, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde birinciliğe uzanabilir. Toparlanmaya başlayan Takıl Beri, etkili pilotu idaresinde kuponlardaki yerini almalı. Zaman zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Coşanmeriç sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 2-1-9-3-6-10

3. Koşu: Bu günkü binicisiyle pist ve mesafede katıldığı son yarışını, fotoya yakın yaptığı güçlü ataklarıyla kazanmayı bilen Tunahanbey, iyi durumunu aynı titizlikle devam ettiriyor. Koşuyu önlerde yüksek tempoda götürecek safkanların bir hayli fazla olması şansını bir kez daha artıran safkanı ufak bütçeli kuponlara tek yazabilirsiniz. Yanına at yazmak isteyenler ise gücü oranında başarılı koşabilen Sezar'ı değerlendirmeye almalı.

SIRALAMAM: 4-3

4. Koşu: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan ve birbirinden başarılı ikinciliklerle ayrılan Com Lider, bu gün için biraz daha sabırlı olması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir. Son sınavını kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Grand Spring, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir. Form durumu oldukça parlak Tesla, aşama kaydeden Ocean Seraph, iyi durumdaki Kiss Your Hands ve hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Wow So Nice gözden uzak tutulmaması gereken diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 6-9-4-3-1-2

5. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği İstanbul'daki son 1200 metrelik çim koşusunu 1.20.24'lük derecesiyle Ulukız ve Yabankız ikilisinin gerisinde parlak bir 3.lükle ayrılan Karacagüzeli, tekrar döndüğü Ankara pistinde iyi hazırlanmış görünüyor. Grubun uygunluğu ve ısrarlı binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 5-3-7

6. Koşu: İstanbul'dan oldukça moralli ve formda giden Ulukız, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamadığını düşündüğüm Kızılkale, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır. Son haftalarda kusursuz bir form sıçraması gösteren İnanlım, sertleşen rakiplere rağmen kuponlardaki yerini almalı. İlerisi için umut vaat eden Aloysha ve formunu sürekli yükselten Gürhanşah sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 6-4-2-12-1

7. Koşu: İstanbul'da katıldığı üç çim yarışını da birbirinden etkili derecelerle kazanmayı bilen Göğüsgeren, yarış galobunda da herkesi kendine hayran bıraktı. İlk kez çıkacağı Ankara pistini yadırgamadığı takdirde kaldığı yerden devam etmeye çok yakın. Hücumda geç kaldığı son yarışından az farkla 2.likle ayrılan Armando'yu kendisini bir kez daha tercihleyen klas jokeyi idaresinde birinciliğin bir diğer güçlü adayı olarak düşünüyorum. Koştukça farklılaşmaya başlayan Miss Planet ile formu parlak Last Shadow sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 4-3-7-5

8. Koşu: Gayet başarılı son iki koşuları ardından kısa bir süre dinlendirilen Kara Sabri, tekrar hız verdiği çalışmalarında beğeni topluyor. Formunda önemli derecede kıpırdamalar bulunan Fly Girl ile sert gruptaki son yarışını ölçü almadığım Zişanım favorinin öncelikli takipçileridir. Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Divine Boy, üst sıralardaki yerini zorlamaya çalışacaktır.

SIRALAMAM: 3-6-11-2

9. Koşu: Çok erken yürüdüğü son 1900 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra dışından ataklarını sıklaştıran güçlü rakibi Zümrüthan'a tam aynada mağlup olan Bluee Monlight'ın kazanan at kadar başarılı koştuğunu söyleyebilirim. Pist ve mesafedeki son koşusunda dikkat çekici bir 4.lüğe imza atarak tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Albany, eksiksiz hazırlıklarla gireceği sınavında en az favori kadar söz sahibi olacaktır. Etkisiz son yarışına bir anlam veremediğim Perfect Heart ve yarışın gidişattına göre koşan Prenses Torun sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 1-4-2-3


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN