YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

13 Ağustos 2017 Pazar

Mami SAHIN

14 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda WAR REASON (10-5) ve GREEN VOILETTE (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BABABİRDAL (1) en yakın takipçileri olacaktır.STORM KHAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TİREBOLU (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SULTANDAN (9) en yakın takipçisi olacaktır.BİLEKKAYA (7) ve BEYHAK (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla PRESTO (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CALIFORNIA (3) en yakın takipçisi olacaktır.AMERICAN SNIPER (1) ve SEYİTCAN (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan SIMENTAL (1) koşudaki favori isimdir.DÜLDÜLBİR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MY HEART (6) ve CONCRETE (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KORATEŞ (5) ve O SES (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİLAVERAĞA (6) en yakın takipçileri olacaktır.SIRKAYA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Artan formuyla POWERRUN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BOSPHORUS BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.SAALİH (2) ve KING VALLEY (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan NEW ALAÇAT (1) koşudaki favori isimdir.METİNBABA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.STURDY (10) ve GALLOPING WISDAM (3) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN