YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Ağustos 2017 Pazar

Mami SAHIN

14 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda WAR REASON (10-5) ve GREEN VOILETTE (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BABABİRDAL (1) en yakın takipçileri olacaktır.STORM KHAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TİREBOLU (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SULTANDAN (9) en yakın takipçisi olacaktır.BİLEKKAYA (7) ve BEYHAK (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla PRESTO (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CALIFORNIA (3) en yakın takipçisi olacaktır.AMERICAN SNIPER (1) ve SEYİTCAN (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan SIMENTAL (1) koşudaki favori isimdir.DÜLDÜLBİR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MY HEART (6) ve CONCRETE (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KORATEŞ (5) ve O SES (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİLAVERAĞA (6) en yakın takipçileri olacaktır.SIRKAYA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Artan formuyla POWERRUN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BOSPHORUS BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.SAALİH (2) ve KING VALLEY (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan NEW ALAÇAT (1) koşudaki favori isimdir.METİNBABA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.STURDY (10) ve GALLOPING WISDAM (3) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN