YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

16 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PRINCESS CROCUS (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALESİS (2) en yakın takipçisi olacaktır.AL ÇEÇEN (1) ve DELİGÖZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki REBER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKERSAN (2-13) en yakın takipçisi olacaktır.KÜÇÜKTEPECİKLİ (12) ve TUMBULKAVÇİNOĞLU (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ESENPOYRAZ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GARİPAĞA (11) en yakın takipçisi olacaktır.BIÇKIN BEY (2) ve NASİPLİ (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARABURAK (6) ve DALLICALI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKGİRAY (4) en yakın takipçileri olacaktır.MAGMA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla YAPRAKLIM (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SPARTAN BEAUTY (7) en yakın takipçisi olacaktır.İSKEÇE (4) ve İSKENDERİYE (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan BOLT RUNER (1) koşudaki favori isimdir.KIYAMET (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÇEKO (2) ve OĞLUM ERDEM (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla HATİCE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HAYALET SÜVARİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.ADALETKAYA (2) ve FRENKBAĞI (6) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN