YENİ
6'lı Ganyan Başlama Saatlerinde Değişiklik! 25 Eylül Pazartesi (Bugün) itibariyle Gündüz yarışlarında saat 15.00’da, Gece Yarışlarında ise saat 18.30’da başlayacaktır.

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

16 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PRINCESS CROCUS (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALESİS (2) en yakın takipçisi olacaktır.AL ÇEÇEN (1) ve DELİGÖZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki REBER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKERSAN (2-13) en yakın takipçisi olacaktır.KÜÇÜKTEPECİKLİ (12) ve TUMBULKAVÇİNOĞLU (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ESENPOYRAZ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GARİPAĞA (11) en yakın takipçisi olacaktır.BIÇKIN BEY (2) ve NASİPLİ (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARABURAK (6) ve DALLICALI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKGİRAY (4) en yakın takipçileri olacaktır.MAGMA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla YAPRAKLIM (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SPARTAN BEAUTY (7) en yakın takipçisi olacaktır.İSKEÇE (4) ve İSKENDERİYE (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan BOLT RUNER (1) koşudaki favori isimdir.KIYAMET (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÇEKO (2) ve OĞLUM ERDEM (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla HATİCE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HAYALET SÜVARİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.ADALETKAYA (2) ve FRENKBAĞI (6) sonraki ihtimallerdir.