YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! İDMAN PİSTİ TAHMİNLERİ, TÜRKİYE GENELİ PUANLARINA GÖRE TAHMİNLER, HANDİKAP VE BÜLTEN PUANLARINA GÖRE ŞABLONLARIN HEPSİ "KARMA TAHMİNLER VE ŞABLONLAR" SAYFASINDA YER ALMAKTADIR.

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

16 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PRINCESS CROCUS (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALESİS (2) en yakın takipçisi olacaktır.AL ÇEÇEN (1) ve DELİGÖZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki REBER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKERSAN (2-13) en yakın takipçisi olacaktır.KÜÇÜKTEPECİKLİ (12) ve TUMBULKAVÇİNOĞLU (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ESENPOYRAZ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GARİPAĞA (11) en yakın takipçisi olacaktır.BIÇKIN BEY (2) ve NASİPLİ (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARABURAK (6) ve DALLICALI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKGİRAY (4) en yakın takipçileri olacaktır.MAGMA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla YAPRAKLIM (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SPARTAN BEAUTY (7) en yakın takipçisi olacaktır.İSKEÇE (4) ve İSKENDERİYE (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan BOLT RUNER (1) koşudaki favori isimdir.KIYAMET (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÇEKO (2) ve OĞLUM ERDEM (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla HATİCE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HAYALET SÜVARİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.ADALETKAYA (2) ve FRENKBAĞI (6) sonraki ihtimallerdir.


23.11 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN