YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

16 Agustos Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GREY CLOUD (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEPOSITORY (4) ciddi rakibi olacaktır.BABADOĞAN (1) ve MORTODELA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Deneyimli jokeyiyle SİNCLAR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YAĞIZINOĞLU (1) en yakın takipçisi olacaktır.GOLDEN TOWER (3) ve HEIWA IWA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BÜYÜK DOĞU (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYREK (4) en yakın takipçisi olacaktır.ERAYHAN (3) ve KIRMIZIKAYA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Artan formuyla AGAH (6) ve ATOM ADAM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BİRÜMİT (2) ciddi rakipleri olacaktır.EMMİ (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
5.Koşu: İyi formuyla TALİPHAN (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALİŞHAN (1-9) en yakın takipçisi olacaktır.YELTAY (11) ve SORGUNASLANI (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan GÜMÜŞKESEN (5) koşudaki favori isimdir.RIŞVANOĞLU (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MÜCİZEKAYA (2) ve GARZAN ATEŞİ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla LUCKY MOMENT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHERI CHERI LADY (3) en yakın takipçisi olacaktır.CHACHKOVA (1) ve TARSUS BEYAZI (8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki SEMİH BEY (5) ve SUPERSTAR (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇETOBEY (1) en yakın takipçileri olacaktır.DARKHOLM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN