YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

16 Agustos Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GREY CLOUD (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEPOSITORY (4) ciddi rakibi olacaktır.BABADOĞAN (1) ve MORTODELA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Deneyimli jokeyiyle SİNCLAR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YAĞIZINOĞLU (1) en yakın takipçisi olacaktır.GOLDEN TOWER (3) ve HEIWA IWA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BÜYÜK DOĞU (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYREK (4) en yakın takipçisi olacaktır.ERAYHAN (3) ve KIRMIZIKAYA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Artan formuyla AGAH (6) ve ATOM ADAM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BİRÜMİT (2) ciddi rakipleri olacaktır.EMMİ (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
5.Koşu: İyi formuyla TALİPHAN (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALİŞHAN (1-9) en yakın takipçisi olacaktır.YELTAY (11) ve SORGUNASLANI (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan GÜMÜŞKESEN (5) koşudaki favori isimdir.RIŞVANOĞLU (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MÜCİZEKAYA (2) ve GARZAN ATEŞİ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla LUCKY MOMENT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHERI CHERI LADY (3) en yakın takipçisi olacaktır.CHACHKOVA (1) ve TARSUS BEYAZI (8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki SEMİH BEY (5) ve SUPERSTAR (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇETOBEY (1) en yakın takipçileri olacaktır.DARKHOLM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN