YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

17 Agustos Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistteki iki startında da başarılı neticeler elde etmiş olan WANNABE (13) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Artan form durumuyla DUKE OF ISTANBUL (6), MODEL OĞLU (8) ve ALHUN (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startını birincilikle tamamlamış olan GÜLENYÜZ (3), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ÖZBİLGİN (5), artan form durumuyla MİRZALAĞA (2) ve KIZIMİREM (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son yarışını kazanmış olan hafif kilolu KARTALÖMER (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KRALINADAMI (4) ve KONGO (2) ciddi rakipleri olup HONG KONG (7) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Kum pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan AMANOS (11) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. KING GUBAZ (8) ciddi rakibi olup DESOLATOR (5) ihmal edilmemelidir. BOSFORATA (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistte start aldığı son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan PARLAN (1) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren MENINA (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BEAUGAZON (2) ciddi rakipleridir. YİĞİTER (5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SERDENGEÇER (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan formunu son startına da yansıtmış olan KILÇIK (6), son yarışını ölçü almadığımız KRONOS (2) ve ANTEPLİ ARİF (4) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Kum pist performanslarıyla dikkat çeken ASTANA (1) ve SİNKIZI (2) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. NEHİR CAN (4) ciddi rakipleri olup hafif kilolu DEEPHOUSE LOUNGE (9) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pistteki son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DATOME (2) kazanmaya en yakın isimdir. DIVINE BOY (3) ciddi rakibi olup son koşusunu ölçü almadığımız KING OF LION (8) ihmal edilmemelidir. BANG BANG (11) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN