YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

17 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

17 Agustos Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: 5 gün önce İzmir'de mesafede katıldığı yarışını kolay kazanan Hong Kong ile sürekli tabela içerisinde yer bulan Alibegi arasındaki mücadeleye, aprantisiyle güzel bir uyum içerisindeki Kartalömer'de katılacaktır. Form durumu gayet iyi Kralınadamı, kuponlardaki yerini almalı. Gününde olduğu zaman ne denli farklı koşabildiğini kazandığı son yarışı ile bir kez daha ispatlayan Kongo, güzel hazırlıklarıyla göz ardı edilmemeli. Ciddi bir hazırlıktan geçen Adam ise sürpriz.

SIRALAMAM: 7-8-5-4-2-3

4. Koşu: Hücumda geç kaldığı son startından az farkla 2.likle ayrılan ve tekrar döndüğü Ankara'daki hazırlıkları eksiksiz Amanos, elverişli rakipler yanında kazanmaya çok yakın. Kısrağı sizlere tek olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 11 // 3-5-2

5. Koşu: Tekrardan istenilen seviyeye gelen Yiğiter, İzmir'deki yarışını kazanarak moral bulan Beaugazon, kısa bir süre istirahat ettirilen Parlan, bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Great Master, tabela diplerindeki yarışları olumlu Sado By Sado ile gücü nispetinde başarılı koşabilen King Burak ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı.

SIRALAMAM: 5-2-1-8-10-11

6. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan Kılçık, etkili aprantisi idaresinde favori olmayı hak ediyor. 4/2 yaptığı başarılı binicisiyle Serdengeçer, en az favori kadar iddialı. İstim üzerine getirilen Antepli Arif ile önde boş kalacak olan Hanım Sultan hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 6-1-4-3 // 2-5

7. Koşu: Yarış içerisindeki yerini almakta geciktiği son sınavından 2.likle ayrılan Sinkızı ile form durumu üst düzey Astana arasındaki mücadeleye, kaba kumda farklı koşacağını özellikle belirtmek istediğim Irish Country'da katılabilecek yetenekte. American Billion ve Hatche ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 2-1-7-3-5

8. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda giden Datome ile King Of Lion performans olarak da bir hayli ön plana çıkmakta. Sık koşmasına rağmen Divine Boy, rakiplerinin eksiklerinden yararlanabilir.

SIRALAMAM: 2-8-3


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN