YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

18 Agustos Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Ankara’daki uzun mesafeli başarısız yarışını gücüne ölçü almadığım Gökkurt, devam ettirdiği güzel formuyla öncelikli düşünülmeli. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Babamenduh, yeterli hazırlıklarıyla göz ardı edilmemeli. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Yürekkaan’ın eli kulağında olduğu unutulmamalı. Sorunları halledilen Beratbey, dinçlikle klasını konuşturabilir.

SIRALAMAM: 4-2-7-8

3. Koşu: Güç ve performans olarak bir adım öne çıkan Antonov, yabancısı olmadığı piste yine çok şanslı. Sürekli aşama kaydeden Archman, tempolu yarışları seven Bezm Alem ile uygun kilosuyla Onurefe ihmale gelmezler. Formunu geliştiren Kupalım, gözden uzak tutulmamalı. Geniş oynayanlar ise bu ayağı kapatabilirler de.

SIRALAMAM: 4-5-1-9-2-6-3-10-8-11

4. Koşu: Pist ayırt etmeksizin mücadele verdiği son iki koşusunu da gayet güzel derecelerle üst üste kazanan Nehirinoğlu, uyum içerisindeki binicisiyle kaldığı yerden devam edebilir. Tırnağının ucuna getirilen Artistemre, İstanbul’dan iyi giden Zamana Karşı ve yükselişteki Goncanur en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 4-2-5-6 5. Koşu: Pist ve mesafedeki son sınavını kolay ve gösterişli kazanan Wonder, devam eden güzel durumuyla favorimdir. Koştukça iyiye giden Burakşah, kuponların olmazsa olmazlarından. Her yarışını bir öncekinden iddialı koşan Lion Melody, her an devreye girebilecek yetenekte. İstanbul’dan moralli giden Bennato ise sürpriz.

SIRALAMAM: 1-3-5-2

6. Koşu: Çarşamba günü İstanbul’da yaptığı galobu kusursuz Urfagülü ve istim üzerindeki Acquapura arasındaki mücadeleye, sonlardaki güçlü ataklarıyla Prenses Nehir’de katılacaktır.

SIRALAMAM: 7-1-6

7. Koşu: Mesafe uzadıkça çok daha iddialı olmasını beklediğim ve dereceli galoplarla hazırlanan Cömert Çocuk’u sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 4-3-2


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN