YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Ağustos 2017 Cuma

GanyanTime.com

19 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: İdman pistinde dereceli işler gerçekleştiren 4 numaralı SAMRAVHAN usta pilotu Sadettin Boyraz idaresinde ilk şans vereceğim isimdir. 84. Gazi Koşusu dördüncüsü olan Miliç’in anne kardeşi olan ve hazırlıklarında tam not alan 9 numaralı İNAZUMA ile idman pistinde iyi görünenler arasında yer alan 7 numaralı TURKISH LEGEND ilk planda şablonlara işaretlenmeli. 2 numaralı LEGEND OF SIS, 5 numaralı SOLID BROTHERS, 1 numaralı HEARTS REASON ile 8 numaralı ZONARO daha sonra şablonlara işaretlenmeli. Tay yarışı olması nedeniyle bu ayağı sağlama almak isteyenler kapayabilir.

4. Koşu: 3 numaralı BALIK KAAN, 2 numaralı ÜNSALMIŞ, 7 numaralı FIRTINA İBO ve 6 numaralı YIRTLAZ arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Koşusunun kapatılması taraftarıyım.  

6. Koşu: Çok daha sert rakipler arasında Bursa'da koştuğu yarışı bu grup için tatminkar olan 1 numaralı DRIVE FASTER’ın, daha önce 3 kez koşup geçilmediği pistte 4’te 4 yapmasını bekliyorum.

7. Koşu: 100 metre daha kısa mesafede bu pistte çıkmış olduğu son koşusunda buradaki birçok rakibi önünde kolay kazanan 1 numaralı CARACAS yine beyaz bayrak ayna yapabilir. 3 numaralı TONY OBELIX favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.  

8. Koşu: İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 4 numaralı DERİN SULTAN favorimdir. 10 numaralı KISRAKBAŞI, 3 numaralı MARİSSA en ciddi rakipleridir.


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN