YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

18 Ağustos 2017 Cuma

GanyanTime.com

19 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: İdman pistinde dereceli işler gerçekleştiren 4 numaralı SAMRAVHAN usta pilotu Sadettin Boyraz idaresinde ilk şans vereceğim isimdir. 84. Gazi Koşusu dördüncüsü olan Miliç’in anne kardeşi olan ve hazırlıklarında tam not alan 9 numaralı İNAZUMA ile idman pistinde iyi görünenler arasında yer alan 7 numaralı TURKISH LEGEND ilk planda şablonlara işaretlenmeli. 2 numaralı LEGEND OF SIS, 5 numaralı SOLID BROTHERS, 1 numaralı HEARTS REASON ile 8 numaralı ZONARO daha sonra şablonlara işaretlenmeli. Tay yarışı olması nedeniyle bu ayağı sağlama almak isteyenler kapayabilir.

4. Koşu: 3 numaralı BALIK KAAN, 2 numaralı ÜNSALMIŞ, 7 numaralı FIRTINA İBO ve 6 numaralı YIRTLAZ arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Koşusunun kapatılması taraftarıyım.  

6. Koşu: Çok daha sert rakipler arasında Bursa'da koştuğu yarışı bu grup için tatminkar olan 1 numaralı DRIVE FASTER’ın, daha önce 3 kez koşup geçilmediği pistte 4’te 4 yapmasını bekliyorum.

7. Koşu: 100 metre daha kısa mesafede bu pistte çıkmış olduğu son koşusunda buradaki birçok rakibi önünde kolay kazanan 1 numaralı CARACAS yine beyaz bayrak ayna yapabilir. 3 numaralı TONY OBELIX favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.  

8. Koşu: İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 4 numaralı DERİN SULTAN favorimdir. 10 numaralı KISRAKBAŞI, 3 numaralı MARİSSA en ciddi rakipleridir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN