YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18 Ağustos 2017 Cuma

Mami SAHIN

19 Agustos Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşularını ölçü almadığımız DUBLIN (2) ve artan formunu son startına da yansıtmış olan KIRDERE (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Etkili jokeyleriyle start alacak olan MANTICORE (4) ve KUTLUKIZ (3) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken GIPSY DANGER (1) iyi form durumuyla ilk şanslı isimdir. PERCEPTION (2) ciddi rakibi olup ekürili PETIT KURT (5-3) ihmal edilmemelidir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan GO WIID (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken HEARTS REASON (1), TURKISH LEGEND (7) ve SAMRAVHAN (4) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SOLID BROTHERS (5) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Çim pistte start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ÜNSALMIŞ (2), YIRTLAZ (6) ve KARAYAVUZ HAN (5) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimler olup BALIK KAAN (3) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Çim pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan İDEALİST (1), son yarışlarıyla dikkat çeken TAKIL BERİ (5) ve son startını ölçü almadığımız DEMİRCENK (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ÖZYEL (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken DRIVE FASTER (1) ve SPEEDY GUNNER (3) tecrübeli jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. Aynı mesafeli son startını kazanmış olan KIZILŞAHİN (2) ciddi rakipleri olup MISS ELENI (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan CARACAS (1) iyi form durumuyla birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken COCHABAMBA (4) ciddi rakibi olup TONY OBELIX (3) ve CANPETEK (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Son yarışlarını ölçü almadığımız MARİSSA (3) ve aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken MAKBER GÜLÜ (1) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimler olup DERİN SULTAN (4) ciddi rakipleridir. DALGACI (7) ihmal edilmemelidir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN