YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

19 Agustos Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SKY HERO (3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu GEÇİT YOK (7), CHASTE (1) ve CONEY ISLAND (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan KARARLI (4) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. CANGÜLCAN (6) ciddi rakibi olup DİLEĞİM (9) ihmal edilmemelidir. CANÖZGÜ (7) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SIMPLY RED (4) ve uyumlu jokeyiyle SÜPHAN (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. OĞLUM MURAT (2) ciddi rakipleri olup HARUNHAN (1) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: İyi bir form yakalamış olan PINAR SULTAN (6), son startını ölçü almadığımız STROM TRACKS (3), aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan QUEEN MELİSA (4) ve ASK ME FLY (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi bir form yakalamış olan GAYEMSU (5), son koşusunu ölçü almadığımız YÜKSEK UÇUŞ (2) ve son yarışlarıyla dikkat çeken NEVRUZ ÇİÇEĞİ (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. HAFİZE SULTAN (8) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız DADAŞCAN (2) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. ESKICITY (8) ciddi rakibi olup AKAN YILDIZ (7) ihmal edilmemelidir. UĞURCANBABA (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken FAIR MONT (4), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KIZIMASLI (6) ve BÜYÜK AĞA (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İPEKKIZ (2) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GÜNEYDOĞULU (3) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Artan formuyla KAÇAKKIZ (8) ciddi rakibi olup KÖKMENİNKIZI (10) ihmal edilmemelidir. ERGİNSOY (1) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan BİLGİNİNOĞLU (1) ilk şanslı isimdir. Son startıyla dikkat çeken ekürili FAUSTİNO (10-12) ciddi rakibi olup KABAKÇI (4) ihmal edilmemelidir. KİM TUTAR BENİ (7) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN