YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18 Ağustos 2017 Cuma

Mami SAHIN

19 Agustos Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Çok ciddi bir orijine sahip bulunan ve hazırlıkları da bir o kadar iyi Turkish Legend başta olmak üzere; Legend Of Sis, Hearts Reason, Samravhan, The Best Of Time ile Solid Brothers sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 7-2-1-4-6-5

4. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1200 metrelik kum koşusunda son metrelere kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek tatminkar bir 3.lükle ayrılan Yırtlaz'ın çim performansı çok daha etkileyici. Formunda gözle görülür gelişmeler bulunan Fırtına İbo ve istim üzerine getirilen Balık Kaan favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 6-7-3

5. Koşu: Yükselişini sürdüren Coşanmeriç ile kısa mesafedeki son yarışı kendisine bir nevi galop niyetine gelen Irkım arasındaki mücadeleye, boş kilolarla farklı koşabilen Düşeş'de katılabilir. Mücbir, İdealist ve Demircenk sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 7-8-9-2-1-3 // 5-4-6

6. Koşu: Erken yürüdüğü Bursa'daki son G-2 1400 metrelik çim koşusunu 1.22.59'luk derecesiyle yakın aralarla 4.tamamlayan Drive Faster, tekrar döndüğü Ankara'da tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir tablo ortaya koyuyor. Kantarmasını iyi okuyan pilotu ve tam mesafesinde safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // Hepsi

7. Koşu: Bu tip mesafelerin etkili isimlerinden biri olan Caracas, önde kuracağı sert temposuyla bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Tabela sonlarında tamamladığı son koşuları gayet ışıltılı Tony Obelix, öndeki kapışmalardan istifade edebilir. Tempolu yarışları seven Slayer Screm ile istim üzerine getirilen Cochabamba kollanılması gereken diğer safkanlar.

SIRALAMAM: 1-3-7-4 // 2-8

8. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda götürülen Derin Sultan, her geçen gün üzerine koyan Kısrakbaşı, kısa bir süre istirahat eden Marissa ile eksiksiz bir hazırlıktan geçen Tumbulzele ayrımsız kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 4-10-3-11 // 1-2


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN