YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

19 Agustos Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Gücü sınırlı safkanların bir araya geldiği oldukça zorlu günün bu başlangıç ayağında kilo farklarının da olması yarışı çok daha karmaşık duruma getiriyor. Formunda önemli derecede gelişmeler bulunan Ceremony, istikrarlı bir performansa sahip Geçit Yok, istim üzerine getirilen Sky Hero, önde boş kalacak olan Chaste, toparlanma çabası içerisindeki Urla Zamanı, hazırlıkları iyi Atletico, problemleri giderilen Coney Island ve son yarışı tatminkar Kızıl Güneş öncelikli değerlendirilmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 2-7-3-1-10-6-4-12

2. Koşu: Kendisinden çok daha formda rakipler arasındaki ilk 1400 metrelik kum koşusunda, gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek Varlıklı'nın gerisinde kolay bir 2.likle ayrılan Kararlı, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Kum yarışları gayet başarılı Dileğim ve takı değişikliğine giden Canözgü favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 4-9-7

3. Koşu: Ankara ve İstanbul'da kalite safkanlar arasında mücadele vererek gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Oğlum Murat, tekrar döndüğü İzmir pistinde tamamladığı hazırlıklarında göz dolduruyor. DİLBAĞI takan ve 2/2 yaptığı piste çıkacak olan tayı sizlere tek olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2 // 4-1-3

4. Koşu: Bir üst gruptaki son Kv-6 çim yarışı bu rakipler için yeterli Pınar Sultan ile sürekli iyiye giden Queen Melisa kuponlara öncelikli yazılmalı. İstanbul'dan erken götürülen ve iyi bir hazırlık devresi geçiren Sailing Knight, göz ardı edilmemeli. Sık koşmasına rağmen Storm Track, DİLBAĞI takan Triple Crown ile aşama içerisindeki Nadia Dancer hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 6-4-7-3-1-5

5. Koşu: Geçtiğimiz haftaki çim yarışını kolay kazanmasına rağmen kilosunun eksik çıkması sebebiyle en geriye atılan Yüksek Uçuş, muhafaza ettiği güzel durumuyla ilk kez çıkacağı kumu yadırgamadığı takdirde zaferle ayrılacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Lady Hatun, Hafize Sultan, Gayemsu, Nevruz Çiçeği ile Soğuk Çermik devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 2-9-8-5-1-3

6. Koşu: Bursa'daki son A-3 1200 metrelik kum koşusunu az farkla tabela dibinde tamamlayarak dikkatleri üzerine çeken Dadaşcan, elverişli rakipler arasında kuşkusuz ki koşunun da ağır favorisidir. Erkenden gittiği İzmir'de iyi hazırlanan ve kaba kumda koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım Yalazınoğlu'na en az favori kadar şans veriyorum.

SIRALAMAM: 2-5

7. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda Fair Mont ve ard arda kazanmayı bilen Kızım Aslı ufak kuponlar için yeterli olacaktır. Güzel hazırlıklarıyla yeşil ışık yakan Temelhan, dinçlikle klasını konuşturabilir. İstanbul'dan iyi giden Büyük Ağa, en küçük hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 4-6-7-3

8. Koşu: İstanbul iç pisteki kusursuz hazırlıkları ve gittiği İzmir'de yaptığı 800/56 - 400/27.8 R galobunda da beğeni toplayan Güneydoğulu'yu etkili pilotuyla sizlere günün teki olarak öneriyorum. Bahis oynayacaklar ise; kaba kumda farklı koşabilecek yetenekteki Erginsoy ile bu kez çok daha hazırlıklı Bir Rüya ikilisini değerlendirmeye alabilirler.

SIRALAMAM: 3 // 1-7

9. Koşu: Her yarışını bir öncekinden farklı koşmaya başlayan Faustino, ekürisinin de yardımı ile bir adım öne çıkmakta. Aprantisiyle güzel bir uyum içerisindeki Bilgininoğlu, mesafesinde yine çok şanslı. Edadülüle, Kabakçı ve Ağrı Dağı Fırtınası daha sonra değerlendirilebilir.

SIRALAMAM: 10-1-8-4-2


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN