YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ağustos 2017 Pazar

GanyanTime.com

20 Agustos Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 4-2-1-10-8-9-3

2. Koşu: Sıralamam: 2

3. Koşu: Sıralamam: 4-1-2-5-3

4. Koşu: Yarış hazırlıklarında eksiksiz görünen 7 numaralı NAKIT favorimdir. 1 numaralı AREZZO, 9 numaralı ZAFER MEYDANI, 2 numaralı DARK FIGHTER, 5 numaralı KWEUKE, 6 numaralı MAYDO HAN ile 3 numaralı DUX sırasıyla rakipleridir.

5. Koşu: Artık kazanacak kıvama gelen ve jokey Gökhan Kocakaya'nın tercih hakkını kullandığı 8 numaralı ABUŞ, süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlarda yapacağı etkili sprinti ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Formunun zirvesinde olan 2 numaralı AKARÇAY favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.  

6. Koşu: Aralıksız sürdürdüğü hazırlıklarda eksiksiz görünen grubun kalitesi 4 numaralı SEYYAH birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. 6 numaralı KHAN OF GHOST rakip yazacaklara önerim.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusunu kapatmanızı tavsiye ediyorum.

8. Koşu: 2 yarıştır kısa mesafeden etkilendiği için kaybeden 1 numaralı AMANKAYA çok daha iyi koşacağı mesafede favorimdir. 4 numaralı GÖZYAŞI GECESİ ile İzmir'den hedef yaparak gelen 6 numaralı PATRONÇE rakipleridir. 8 numaralı KINALI KUZU ile 2 numaralı AZAT KUŞU yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

9. Koşu:  Gördüğü koşuların ardından istenilen seviyeye gelen 3 numaralı VICTORY FLIGHT kazanmaya en yakın isimdir. 5 numaralı ASLAN KOÇUM ile 2 numaralı NAMTAR öncelikle rakipleridir. 1 numaralı GÜLAN BİNDA sürpriz.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN