YENİ
19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

20 Ağustos 2017 Pazar

GanyanTime.com

20 Agustos Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 4-2-1-10-8-9-3

2. Koşu: Sıralamam: 2

3. Koşu: Sıralamam: 4-1-2-5-3

4. Koşu: Yarış hazırlıklarında eksiksiz görünen 7 numaralı NAKIT favorimdir. 1 numaralı AREZZO, 9 numaralı ZAFER MEYDANI, 2 numaralı DARK FIGHTER, 5 numaralı KWEUKE, 6 numaralı MAYDO HAN ile 3 numaralı DUX sırasıyla rakipleridir.

5. Koşu: Artık kazanacak kıvama gelen ve jokey Gökhan Kocakaya'nın tercih hakkını kullandığı 8 numaralı ABUŞ, süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlarda yapacağı etkili sprinti ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Formunun zirvesinde olan 2 numaralı AKARÇAY favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.  

6. Koşu: Aralıksız sürdürdüğü hazırlıklarda eksiksiz görünen grubun kalitesi 4 numaralı SEYYAH birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. 6 numaralı KHAN OF GHOST rakip yazacaklara önerim.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusunu kapatmanızı tavsiye ediyorum.

8. Koşu: 2 yarıştır kısa mesafeden etkilendiği için kaybeden 1 numaralı AMANKAYA çok daha iyi koşacağı mesafede favorimdir. 4 numaralı GÖZYAŞI GECESİ ile İzmir'den hedef yaparak gelen 6 numaralı PATRONÇE rakipleridir. 8 numaralı KINALI KUZU ile 2 numaralı AZAT KUŞU yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

9. Koşu:  Gördüğü koşuların ardından istenilen seviyeye gelen 3 numaralı VICTORY FLIGHT kazanmaya en yakın isimdir. 5 numaralı ASLAN KOÇUM ile 2 numaralı NAMTAR öncelikle rakipleridir. 1 numaralı GÜLAN BİNDA sürpriz.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN