YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

20 Ağustos 2017 Pazar

Mami SAHIN

20 Agustos Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda COLONEL SWORD (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.TALİPCAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.COYOTE FLY (4) ve ASİ MERİÇ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Artan formuyla SON OĞUL (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DURMUŞKARDEŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.TEKTEKİNOĞLU (3) ve GÜLSİMA (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BAYBAŞKAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RYAN AREL (2) en yakın takipçisi olacaktır.OGHUZ (5) ve MARVELOUS IRON (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan NAKIT (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.AREZZO (1) en yakın takipçisi olacaktır.MAYDO HAN (6) ve DUX (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla AKARÇAY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAHİPBEY (4) en yakın takipçisi olacaktır.ABUŞ (8) ve CANKURTBEY (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KHAN OF GHOST (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEYYAH (4) en yakın takipçisi olacaktır.NAÇAL (7) ve ASLANPARÇASI (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki MY SWEET LADY (4) ve YİĞİTALP (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WEST LIFE (7) ciddi rakipleri olacaktır.İPSİZ KIZ (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi durumdaki GÖZYAŞI GECESİ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PATRONİÇE (6) en yakın takipçisi olacaktır.KINALI KUZU (8) ve AMANKAYA (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: Formda olan NAMTAR (2) koşudaki favori isimdir.VICTORY FLIGHT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BIG MAN (4) ve BRAVE FEET (6) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN