YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ağustos 2017 Pazar

Mami SAHIN

20 Agustos Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda COLONEL SWORD (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.TALİPCAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.COYOTE FLY (4) ve ASİ MERİÇ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Artan formuyla SON OĞUL (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DURMUŞKARDEŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.TEKTEKİNOĞLU (3) ve GÜLSİMA (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BAYBAŞKAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RYAN AREL (2) en yakın takipçisi olacaktır.OGHUZ (5) ve MARVELOUS IRON (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan NAKIT (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.AREZZO (1) en yakın takipçisi olacaktır.MAYDO HAN (6) ve DUX (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla AKARÇAY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAHİPBEY (4) en yakın takipçisi olacaktır.ABUŞ (8) ve CANKURTBEY (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KHAN OF GHOST (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEYYAH (4) en yakın takipçisi olacaktır.NAÇAL (7) ve ASLANPARÇASI (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki MY SWEET LADY (4) ve YİĞİTALP (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WEST LIFE (7) ciddi rakipleri olacaktır.İPSİZ KIZ (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi durumdaki GÖZYAŞI GECESİ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PATRONİÇE (6) en yakın takipçisi olacaktır.KINALI KUZU (8) ve AMANKAYA (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: Formda olan NAMTAR (2) koşudaki favori isimdir.VICTORY FLIGHT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BIG MAN (4) ve BRAVE FEET (6) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN