YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

20 Agustos Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Takı değişikliğine gittiği ve aradan sonra katıldığı ilk 1400 metrelik çim koşusunda gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek Adıvar'a az farkla geçilen Sword Dreaming, gelişen kondisyonu ve eksiksiz hazırlıklarıyla bu kez çok daha iddialı olacaktır. Kısrağı risk alınarak tek yazılması taraftarıyım. Alternatif teki olanlar ve bu ayağa at yazmak isteyenler ise; Kubi Dayı, Kalimita ve Baladine üçlüsünü değerlendirmeli.

SIRALAMAM: 13 // 4-9-8

4. Koşu: Gücü sınırlı safkanların bir araya geldiği sürprize açık bu koşuda; Glivana, Coritiba, El Mirador, Airtouch, Seboş ile Yıldırım Şah sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 14-4-5-3-2-8

5. Koşu: Pist ayırt etmeksizin İzmir'de katıldığı 5 startında da üstün bir performans ortaya koyan formda Tekiner, başarılı binicisi idaresinde yine çok şanslı. Koştukça daha iyi yerlere geleceğini gösterişli kazandığı son sınavı ile ispatlayan Varlıklı, en az favori kadar iddialıdır. İstikrarlı Manilya ve ekürisiyle Fil Kaya hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 1-10-4-2

6. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan ve hiç geçilmediği İzmir pistine çok iyi giden El Asesino ile erken yürüdüğü bir üst gruptaki son sınavını az farkla kaybeden Erendira ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 3-6

7. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Burkal, en az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı Embir Han ile birlikte kuşkusuz ki yarışın da ağır favorisi olacaktır. Yarışın yüksek tempoda gidecek olması lehine Taşçı Pehlivan ile Şahpazlı en küçük bir hatayı affetmezler. Bildenhan ve Atasoy sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 6-9-4-1-2

8. Koşu: Toparlanmaya başlayan Yiğitsoy, önemli bir kilo avantajına sahip Kehkeşen, hazırlıkları olumlu Zemzemkızı, dengi rakipler yanında Zabalam ile Kışgülü ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı.

SIRALAMAM: 5-10-15-1-6


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN