YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Ağustos 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

21 Agustos Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Artan form durumuyla GÜMÜŞKUŞAK (3) ilk şanslı isimdir. Son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ELLİBEŞ (7) ciddi rakibi olup YABANCI GELİN (10) ve MEHMET BABA (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarını rahat kazanmış olan WASAHOF (2) ve KING POWER (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son koşusunu ölçü almadığımız BURGUNDY BLUE (3) ve etkili jokeyiyle JUST RUN (1) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı mesafeli son startını rahat kazanmış olan THE LAST LEGEND (4) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız ILDIR BEYI (2) ve AYZA (6) ciddi rakipleri olup BRAVE DECISION (1) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken HANDAN SULTAN (7) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız TEKMUTLU (4) ciddi rakibi olup SERRACEM (10) ve UÇAN KILIÇ (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

5.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken YABANKIZ (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız BOYLAM (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup iyi form durumuyla AKINSOY (1) ciddi rakipleridir. KRAL SENSİN (5) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: İyi form durumuyla GÜMBÜRGÜMBÜR (1) ve çim pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ATMACA BEYİ (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KURTÇABEY (3) ciddi rakipleridir. ŞÜKRÜ (8) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kum pistteki dört startını da kazanmış olan ANZAS (6), etkili jokeyiyle aynı pistteki yarışlarını birincilikle tamamlamış olan EMPEROR SION (3), RHYTHM DIVINE (5) ve ARKANSAS SOUL (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Uzun aradan sonra koşu gösterilmiş olan JUST WIN (7) ve artan form durumuyla THE WORLD IS YOURS (5) ilk şanslı isimler olup son startını ölçü almadığımız SADIK AĞA (2) ciddi rakipleridir. ŞUBAR (3) ihmal edilmemelidir.

9.Koşu: Kum pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken KIZGINDEMİR (2) birinciliğe en yakın isimdir. İyi form durumlarıyla AYKARA (1) ve BALBURCU (6) ciddi rakipleri olup etkili jokeyiyle KIZIL ALEV (3) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN