YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18 ŞUBAT TAHMİNLERİ SABAH SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

21 Ağustos 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

21 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu PARA SAÇAN (13) ve FIRILDAK (3) iyi form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. YALAZGÜZELİ (15) ciddi rakipleri olup RÜZGARIN OĞLU (7) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Etkili jokeyiyle start alacak olan SEORA (10), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız LÜBBEY (3), son yarışıyla dikkat çeken ELİF NUR (8) ve DURMAZKIZ (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız SERKANCAN (3) ve son startıyla dikkat çeken ekürili ZİRVE TAY (8-5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup GUTİ (2) ciddi rakipleridir. AĞA OSMAN (1) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken HAVARHATUN (14), hafif kilolu DİLARA GÜZELİ (13), etkili jokeyiyle koşacak olan ÖZÇOCUK (7) ve başarılı yarışlarıyla ARSLANDİKENİ (11) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularını kazanmış olan ÖZDEMİR BEY (1) ve KIRCAALİ (9) uyumlu jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız SPARTAN HONOR (4) ve ÇEM U ÇEM (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Aynı mesafeli son koşularındaki performansıyla dikkat çeken ATİKTAY (2) ilk şanslı isimdir. Uyumlu jokeyiyle ALTINSİMA (1) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla KORATEŞ (5) ve CAPPADOCIA (3) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Uyumlu jokeyiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ÇOLAKLI OĞLU (2) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken YOLSENİN (14) ciddi rakibi olup ALNURA (10) ihmal edilmemelidir. TOKGÖZEFE (9) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Son startını ölçü almadığımız TEKSİMA (14), son koşusunu rahat kazanmış olan KIRMIZI FULARLI KIZ (13) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KURMAN (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ÖRENGÜL (7) ciddi rakipleridir.


17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN