YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

21 Agustos Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Bir yarışı diğerini tutmasa da tam dişine göre rakipler arasında mücadele veren Ellibeş, önde istediği tempoyu bulması halinde bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Form tutma çabası içerisindeki Gümüşkuşak ile Yabancı Gelin öncelikli takipçileri. Takı değişikliğine giden Mehmet Baba, yakın takibe alınmalı. Kondisyonunu geliştirme çabası içerisindeki Lazer ise sürpriz uğraşı verebilir.

SIRALAMAM: 7-3-10-5-4

2. Koşu: Kumda ne denli farklı koşabildiğini kolay kazandığı son yarışı ile bir kez daha gözler önüne seren King Power, muhafaza ettiği güzel durumu ve uygun sıkletiyle yine çok şanslı. İstanbul iç pisteki hazırlıkları olumlu Burgundy Blue ile iyi durumdaki Wasahof sert rakipler. Birbey Han ve Just Run hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 5-3-2-4-1

3. Koşu: Her yarışını bir öncekinden etkileyici koşmaya başlayan sınıf safkan The Last Legend ile form durumu oldukça ışıltılı Ayza arasındaki mücadelede en az hata yapan koşunun birincisini tayin edecektir.

SIRALAMAM: 4-6

4. Koşu: Açıklarını hızla kapatan Serracem, güzel hazırlıklarıyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Etkisiz son yarışı ölçü olmayan Hantan Sultan, sevdiği piste favoriyi zorlayacaktır. Formunu sürekli geliştiren Tekmutlu, kuponlardaki yerini almalı. Aşama içerisindeki Baba Muhtar ise bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 10-7-4-1

5. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda giden Yabankız, pisti yadırgamadığı takdirde zaferle ayrılacaktır. Aksi takdirde karışacak olan ayakta; Akınsoy, Gölgesiz ve Boylam devreye girecekler.

SIRALAMAM: 4-1-7-2

6. Koşu: Ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan Gümbürgümbür, hazırlık olarak bu kez işi ciddi tutmuş görünüyor. Kazanarak moral bulan Kurtçabey ile mesafe ayırt etmeyen formda Atmaca Beyi en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 1-3-2

7. Koşu: Kumdaki iki sınavından da zaferle ayrılan Emperor Son, devam ettirdiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Sevdiği piste dönen Arkansas Soul ile Kocaeli pistindeki ilk yarışı üst düzey Rhythm öncelikli takipçileri. İzmir'deki 4 kum koşusunu da kolay kazanan Anzas, sertleşen rakiplere rağmen göz ardı edilmemeli. Akyazılı Sıla ve Montana ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 3-2-5-6-1-4

8. Koşu: Yeni yeni kendini bulmaya başlayan The World Is Yours, uzun aradan sonra yarış gören Just Win, kum yarışları parlak Lady Falcon, yükselişini sürdüren Blue King ve gününde olduğu zaman etkili koşan Sadık Ağa ilk etapta düşünülmeli. Şubar ile Red Rebel sürpriz.

SIRALAMAM: 5-7-6-4-2-3-1

9. Koşu: Katıldığı iki kum koşusunda da birbirinden başarılı 2.liklerle ayrılan Kızgındemir, oldukça vasat rakipler arasında kazanması normal sonuç olacaktır. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 1-11


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN