YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

22 Agustos Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ANKA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CİVANIM (1) en yakın takipçisi olacaktır.KARAFIRAT (3) ve NAHHAT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki WIN THE WEST (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CAN DADAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.UNDAUNTED (5) ve YOLCU HAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla YARIŞINKIZI (1-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SARIYAZMA (6) en yakın takipçisi olacaktır.KARACAGÜZELİ (3) ve MAYISYAĞMURU (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki LORD (1) ve BERKALP (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BİLBİLAN (3) en yakın takipçileri olacaktır.BATINHAN (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla OĞLUMEJDER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKALTAY (3) en yakın takipçisi olacaktır.BABAEMİR (1) ve ADİLABİ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PRINCESS DI (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLYING BIRD (1) ciddi rakibi olacaktır.MISS MELODY (4) ve PERHANE (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ERKMEN (1) ve KIZILTUĞ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HÜNKAROĞLU (3) en yakın takipçileri olacaktır.ALİŞİRİN OĞLU (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: Formda olan LITTLE KING (3) koşudaki favori isimdir.FLADOR (7-10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ELOIN (6) ve GUST OF WIND (2) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN