YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

22 Agustos Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ANKA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CİVANIM (1) en yakın takipçisi olacaktır.KARAFIRAT (3) ve NAHHAT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki WIN THE WEST (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CAN DADAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.UNDAUNTED (5) ve YOLCU HAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla YARIŞINKIZI (1-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SARIYAZMA (6) en yakın takipçisi olacaktır.KARACAGÜZELİ (3) ve MAYISYAĞMURU (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki LORD (1) ve BERKALP (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BİLBİLAN (3) en yakın takipçileri olacaktır.BATINHAN (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla OĞLUMEJDER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKALTAY (3) en yakın takipçisi olacaktır.BABAEMİR (1) ve ADİLABİ (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PRINCESS DI (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLYING BIRD (1) ciddi rakibi olacaktır.MISS MELODY (4) ve PERHANE (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ERKMEN (1) ve KIZILTUĞ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HÜNKAROĞLU (3) en yakın takipçileri olacaktır.ALİŞİRİN OĞLU (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: Formda olan LITTLE KING (3) koşudaki favori isimdir.FLADOR (7-10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ELOIN (6) ve GUST OF WIND (2) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN