YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Ağustos 2017 Salı

Mami SAHIN

22 Agustos Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DESTING STORM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WELLCOME (1-6) en yakın takipçisi olacaktır.KÖREBE (3) ve PAN VICTORY (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BEHRAM ŞAH (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.APASBEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLÜZARKIZ (7) ve TOŞUR HANIM (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla GÜLFEM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİLDA (11) en yakın takipçisi olacaktır.ELMASINKIZI (1) ve RİO KARNAVALI (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BY RA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARPUTLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.JUNIOR PIANIST (8) ve CAPTAIN PITT (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ONURKAAN OĞLU (5) koşudaki favori isimdir.LİVACAN (4-1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALYANAKLIM (7) ve BRAVO (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PROXIMO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NEON KNIGHT (3) en yakın takipçisi olacaktır.TOVİN (1) ve SKY MASTER (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki CİVANALİ (3) ve ABBASOĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAYA LOGOSU (1) en yakın takipçileri olacaktır.BRAVE AZUR (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN