YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 20 Eylül İstanbul 2. Altılısını doğru ederek 327 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin. // 18 Eylül Pazartesi günü Bursa yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 38.667,57 TL, 22 Eylül Cuma günü yapılacak Bursa yarışlarına devretti.

22 Ağustos 2017 Salı

Mami SAHIN

22 Agustos Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DESTING STORM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WELLCOME (1-6) en yakın takipçisi olacaktır.KÖREBE (3) ve PAN VICTORY (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BEHRAM ŞAH (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.APASBEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLÜZARKIZ (7) ve TOŞUR HANIM (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla GÜLFEM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİLDA (11) en yakın takipçisi olacaktır.ELMASINKIZI (1) ve RİO KARNAVALI (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BY RA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARPUTLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.JUNIOR PIANIST (8) ve CAPTAIN PITT (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ONURKAAN OĞLU (5) koşudaki favori isimdir.LİVACAN (4-1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALYANAKLIM (7) ve BRAVO (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PROXIMO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NEON KNIGHT (3) en yakın takipçisi olacaktır.TOVİN (1) ve SKY MASTER (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki CİVANALİ (3) ve ABBASOĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAYA LOGOSU (1) en yakın takipçileri olacaktır.BRAVE AZUR (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.