YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

22 Ağustos 2017 Salı

Mami SAHIN

22 Agustos Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DESTING STORM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WELLCOME (1-6) en yakın takipçisi olacaktır.KÖREBE (3) ve PAN VICTORY (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BEHRAM ŞAH (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.APASBEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLÜZARKIZ (7) ve TOŞUR HANIM (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla GÜLFEM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİLDA (11) en yakın takipçisi olacaktır.ELMASINKIZI (1) ve RİO KARNAVALI (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BY RA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARPUTLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.JUNIOR PIANIST (8) ve CAPTAIN PITT (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ONURKAAN OĞLU (5) koşudaki favori isimdir.LİVACAN (4-1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALYANAKLIM (7) ve BRAVO (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PROXIMO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NEON KNIGHT (3) en yakın takipçisi olacaktır.TOVİN (1) ve SKY MASTER (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki CİVANALİ (3) ve ABBASOĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAYA LOGOSU (1) en yakın takipçileri olacaktır.BRAVE AZUR (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN