YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

22 Agustos Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Kocaeli pistindeki birbirinden başarılı kum koşuları ardından son kez götürüldüğü İstanbul çimindeki yarışını da kazanarak her geçen gün daha iyi bir duruma ulaştığını gözler önüne seren Sarıyazma, uyum sağladığı binicisiyle yine çok şanslı. Hata kısrağı ufak bütçeli kuponlara risk edebilirsiniz. Dengi rakipler arasında koşan eküri destekli Yarışınkızı ile formunu önemli ölçüde geliştiren Mayısyağmuru favorinin öncelikli takipçileri. Beklentilerin çok altındaki son yarışına bir anlam veremediğim Karacagüzeli ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 6-1-4-3

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen formda Berkalp, güzel hazırlıkları ve önde muhtemelen yüksek tempoda gidecek olan yarışta sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayacaktır. Aradan sonraki son yarışında, start verildiği anda binicisini düşürdüğünden dolayı derecesiz tamamlayan Sözlüm, gelişen kondisyonu ve güzel hazırlıklarıyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Sürekli iyiye giden ve önemli bir kilo avantajını elinde bulunduran Batınhan, şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Lord ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Bilbilan sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 2-4-5-1-3

5. Koşu: 5 gün önceki uzun mesafeli kum yarışının kendisine bir nevi galop niyetine geleceğine inandığım Akaltay, sevdiği pist ve mesafede kazanmaya en yakın isimlerin başında geliyor. Bu kez dinlendirilen Babaemir ile İstanbul'dan kazanarak moralli giden Oğlumejder favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 3-1-2

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve bu tip mesafelerin klas isimlerinden Perhane, tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz dereceler ortaya koyuyor. Pist ve mesafedeki son koşusunu kolay ve gösterişli kazanarak ne denli iyi bir duruma ulaştığını bir kez daha gözler önüne seren Princess Di, muhafaza ettiği güzel formuyla adından bahsettirecektir. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun galibini tayin eder.

SIRALAMAM: 5-6

7. Koşu: Son koşularına nazaran çok daha uygun rakipler arasında mücadele verecek olan Erkmen, süratli yapısı ve inatçı yarış karakteriyle kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Koştukça üzerine koymaya başlayan ve hızla istenilen düzeye getirilen Temizkaan, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır. Aşama kaydeden Alişirin Oğlu, makinede fazla oyalanmadığı takdirde kötü gidişatta dur diyebilir. İstim üzerindeki Lokomotif, etkili pilotu idaresinde göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 1-7-5-4 // Hepsi

8. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği formda rakipler arasındaki son startında, erken yürüdüğünden dolayı sonlarda bir kez ataklarını tazeleyen rakibi Dorukhatun'a az farkla boyun eğen Little King, bu gün için biraz daha sabırlı olması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Bu kez DİLBAĞI takan Flador ile kısa bir süre dinlendirilen Eloin favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 3-7-6


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN