YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

22 Ağustos 2017 Salı

Mami SAHIN

22 Ağustos Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Bursa'da tamamladığı hazırlıkları oldukça parlak Behram Şah, yeterli kondisyonuyla favori olmayı hak ediyor. Son haftalarda çok farklılaştığı söylenen Apasbey ile grubun diğer pişkin isimlerinden Bilginkadir ihmale gelmezler. Güçlü orijiniyle Kutluhan, göz ardı edilmemeli. Etkili jokeyi idaresinde Gülüzarkız, her an devreye girebilir. Toşur Hanım ile Zıpır hatalardan istifade edebilirler.

SIRALAMAM: 3-1-4-5-7-9-10

3. Koşu: Tekrardan istenilen düzeye ulaşan Gülfem, İstanbul'dan iddialı giden Nilda, mesafenin başarılı isimlerinden Rio Karnavalı, dengi rakipler arasında Günyüzü, sık koşmasına rağmen formu olumlu Elmasınkızı ile koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine İlksen ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 3-11-7-4-1-6

4. Koşu: İstanbul'da tamamladığı hazırlıkları kusursuz Harputlu, gördüğü koşuları ardından gelişen kondisyonuyla birinciliğe uzanabilir. Sınıf olarak bu grubun üzerindeki By Ra, makinede fazla oyalanmadığı takdirde en az favori kadar şanslı olacaktır. Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Captain Pitt, kuponlardaki yerini almalı. Eküri destekli Kostanay, dinçlikle sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 7-3-6-9

5. Koşu: Bursa'da eksiksiz bir hazırlıktan geçtiği gözlerden kaçmayan Onurkaan Oğlu ile en az kendisi kadar pişkin ekürisi Bombacan ile birlikte koşan Livacan öncelikli düşünülmeli. Alyanaklım ve İstikbalim en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-4-7-9

6. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda giden ve form durumları da birbirine yakın Neon Knight ile Proxime arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 3-2

7. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu ilk 1200 metrelik kum yarışını 1.15.39'luk derecesiyle çok kolay kazanan Abbasoğlu, mesafe uzadıkça daha farklı yerlere gelebileceğinin de izlenimlerini vermiş oldu. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 3-6-4


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN