YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ağustos 2017 Salı

GanyanTime.com

23 Agustos Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 7

2. Koşu: Sıralamam: 3-1

3. Koşu: Sıralamam: 4-7-1

4. Koşu: Grubun kalite isimleri olan ve idmanlarındaki görüntülerini beğendiğim 3 numaralı DIRTY HARRY ile 2 numaralı BLAZE OF LIGHT önceliklerim. Bu koşuya özenle hazırlanan 6 numaralı BÜYÜK BEYAZ dikkate alınmalı. 1 numaralı MISTER RAIN, 4 numaralı HILL HEAD ve 5 numaralı PADRINO yazılarak 4. Koşu geçilebilir.

5. Koşu: Gördüğü koşuların ardından kazanacak kıvama gelen 5 numaralı GADDARA ile kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 1 numaralı PRINCE OF THESOUTH ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Hazırlıkları tatminkar 2 numaralı SCIFO ve yarış seçilerek koşulan 9 numaralı İSMİHAN unutulmamalı.

6. Koşu: İstanbul’da gösterişli kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 5 numaralı SANBERK ile yarış hayatının ilk startını güle oynaya kazanan 4 numaralı CANITEZ ilk planda kuponlara işaretlenmeli. 9 numaralı DOĞUŞAN, 6 numaralı BABAURAL, 8 numaralı CANYOLDAŞ, 2 numaralı BAWEPİR, 1 numaralı GOLDEN KING ile 3 numaralı MÜCİZEKAYA bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.

7. Koşu: Sert rakipler arasındaki son koşularını ölçü almadığım 1 numaralı OBRADA’nın, uygun grupta beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

8. Koşu: 1 numaralı KAÇ ŞERİF ile 5 numaralı ERPINARLI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak İstanbul’daki günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

Kaynak: nesine.com


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN