YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

22 Ağustos 2017 Salı

GanyanTime.com

23 Agustos Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 7

2. Koşu: Sıralamam: 3-1

3. Koşu: Sıralamam: 4-7-1

4. Koşu: Grubun kalite isimleri olan ve idmanlarındaki görüntülerini beğendiğim 3 numaralı DIRTY HARRY ile 2 numaralı BLAZE OF LIGHT önceliklerim. Bu koşuya özenle hazırlanan 6 numaralı BÜYÜK BEYAZ dikkate alınmalı. 1 numaralı MISTER RAIN, 4 numaralı HILL HEAD ve 5 numaralı PADRINO yazılarak 4. Koşu geçilebilir.

5. Koşu: Gördüğü koşuların ardından kazanacak kıvama gelen 5 numaralı GADDARA ile kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 1 numaralı PRINCE OF THESOUTH ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Hazırlıkları tatminkar 2 numaralı SCIFO ve yarış seçilerek koşulan 9 numaralı İSMİHAN unutulmamalı.

6. Koşu: İstanbul’da gösterişli kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 5 numaralı SANBERK ile yarış hayatının ilk startını güle oynaya kazanan 4 numaralı CANITEZ ilk planda kuponlara işaretlenmeli. 9 numaralı DOĞUŞAN, 6 numaralı BABAURAL, 8 numaralı CANYOLDAŞ, 2 numaralı BAWEPİR, 1 numaralı GOLDEN KING ile 3 numaralı MÜCİZEKAYA bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.

7. Koşu: Sert rakipler arasındaki son koşularını ölçü almadığım 1 numaralı OBRADA’nın, uygun grupta beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

8. Koşu: 1 numaralı KAÇ ŞERİF ile 5 numaralı ERPINARLI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak İstanbul’daki günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

Kaynak: nesine.com


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN