YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

23 Agustos Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan CALIFORNIA (1) uyumlu jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startıyla dikkat çeken DUMRUL (2), SECRET WEAPON (6) ve etkili jokeyiyle RUN FOR STEEL (5) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AKTEMUR (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup aynı mesafeli son startını kazanmış olan KAZAZEDE (8) ve LİDER DOĞAN (6) ciddi rakipleridir. TEKİNEFE (2) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşularını rahat kazanmış olan UNIVERSE (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup GOLDEN COUNTESS (5) ve hafif kilolu PRODIGY (6) ciddi rakipleridir. Son yarışlarıyla dikkat çeken WAR REASON (9) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Uyumlu binicisiyle start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan HATİCE (4), son yarışıyla dikkat çeken İNCİR ÇEKİRDEĞİ (5), son koşusunu ölçü almadığımız HAYAT NUR (2) ve ADALETKAYA (1) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan SATANHAN (1) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. PATOZ (5) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla REBER (3) ve THE KİNG (6) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

6.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan GREEN VOILETTE (8) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. SEVDE (11) ciddi rakibi olup AMERICAN SNIPER (1) ihmal edilmemelidir. PRESTO (10) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BOTANVADİSİ (5) ilk şanslı isimdir. Son startını ölçü almadığımız ZAHAN (1) ciddi rakibi olup GALLOPING WISDAM (11) ihmal edilmemelidir. STURDY (18) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN