YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ağustos 2017 Salı

Mami SAHIN

23 Agustos Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sentetik piste çime nazaran biraz daha noksan koştuğunu tabela dibine yakın tamamladığı son yarışı ile bir kez daha kanıtlayan Helintay, bu sınavı için tamamladığı hazırlıklarında pırıl pırıl görünüyor. Vasat rakipler arasında ve sürekli binicisiyle kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 7 // 2-6-9

2. Koşu: Yarışı önde süratlendirecek isimlerin fazla olması şansını yükselten Şahin Tepesi ile hafta sonu iç piste yaptığı galobunda yeşil ışık yakan İlgilge arasındaki mücadeleye, kazanarak moral bulan Thor'da katılacaktır. Üst üste kazanmayı başaran Erbabam, bilinen üstün süratiyle bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Torosdağı, inatçı yarış karakteriyle göz ardı edilmemeli. 

SIRALAMAM: 3-1-4-2-5

3. Koşu: Trafik sorunu yaşadığı son 1200 metre mesafeli sentetik pist koşusunda, ancak 200'den sonra aralardan çıkarak yaptığı kuvvetli atakları ancak kendisine 1.12.40'lık derecesiyle 2.lik getiren Zu Hat, Pazartesi sabahı gerçekleştirdiği 800/51 - 400/24.5 R galobunu el oynatmadan tamamlayarak sürekli üzerine koyduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Lehine pist ve mesafede birinciliğin en güçlü adayıdır. 

SIRALAMAM: 4 // 6-5-3

4. Koşu: Bursa'da mücadele verdiği son koşuları gayet başarılı Hill Head, hiçte yabancısı olmadığı piste yine çok şanslı. Açıklarını hızla kapatan Büyük Beyaz ile istim üzerine getirilen Padrino üst sıraları zorlarlar. Sorunları halledilen Blaze Of Light, yeterli çalışmaları ve ekürisinin de yardımı ile klasını konuşturabilir. Kısa bir süre dinlendirilen Dirty Harry, dereceli galoplarla hazırlandığı sınavında en küçük hatayı affetmez. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Mister Rain, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 4-6-5-2-3-1

5. Koşu: Tekrardan hız verdiği çalışmaları oldukça ışıltılı Scifo, lehine pist ve mesafede bir adım öne çıkmakta. Kolay kazandığı son yarışının bir tesadüf olmadığını son galobunda ki kolaylığıyla bir kez daha ispatlayan Prince Of South, ağır kilosuna rağmen ihmal edilmemeli. İstenilen düzeye gelen Zartar, idman görünümü üst düzey Gaddara ve yükselişteki Rekor hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 2-1-3-5-7

6. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1300 metrelik çim yarışını sonlarda yaptığı ciddi ataklarıyla lehine çevirmeyi bilen Sanberk ile ilk startını usta atlar gibi koşarak kazanmayı bilen Canıtez ikilisine eşit şans vermekteyim. Bu haftaki hazırlıkları kusursuz Bawepir, gücü oranında başarılı koşan Mücizekaya, DİLBAĞI takan Babaural ve bomboş kilosuyla Canyoldaş sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-4-2-3-6-8

7. Koşu: Son koşularına nazaran çok daha uygun rakipler arasında mücadele veren ve iç pisteki hazırlıkları mükemmel Obrada'yı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 6

8. Koşu: 5 gün önceki çim yarışı bu grup için gayet başarılı Kaç Şerif, sağlıklı idman görünümüyle günün ikinci teki olmaya adaydır. Rakip yazmak isteyenler ise Erpınarlı'yı değerlendirebilirler.

SIRALAMAM: 1 // 5

9. Koşu: İstikrarlı bir performansa sahip Alibegi, uyumlu binicisini bulan Muson Rüzgarı, aşama kaydeden Agah ile istim üzerine getirilen Kavzan öncelikli düşünülmeli. Veliahtım, Ahmin ve Olgunbaba geniş kuponlara eklenebilir.

SIRALAMAM: 9-3-7-5-2-1-6


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN