YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

24 Ağustos 2017 Perşembe

GanyanTime.com

24 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8

2. Koşu: Sıralamam: 4-2-1-3-5

3. Koşu: Sıralamam: 5

4. Koşu: Denk isimlerin bir araya geldiğini günün 4. Koşusunu kalabalık tutmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaşmış olduğum rakamsal sıralamayı bütçeler dahilinde değerlendirebilirsiniz.  

5. Koşu: Daha iyi rakipler arasından gelen 2 numaralı GEÇGELANNA uygun grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. Mesafenin iyi derecelerine sahip olan; 6 numaralı ARTUKLU ile 7 numaralı PİRSUSLU en ciddi rakipleridir. 1 numaralı İNANLIM ile 4 numaralı FARİSE geniş şablonlara önerim. Kısa aradan sonra yarış gören 8 numaralı YETİM AHMET sürpriz.

6. Koşu: Ekonomik kuponlara; 3 numaralı I SAW THE SUN ile 1 numaralı KUPA ASI ayrım yapılmadan eşit olarak yazılmalı. 7 numaralı FAST KHAN, 4 numaralı OCEAN SERAPH, 9 numaralı THE FLAMINGO ile 5 numaralı MOONGLOW daha sonra değerlendirmeye alınmalı.   

7. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 3 numaralı AKHUN favorimdir. Bu kilo altındaki İstanbul’daki son koşusuna hayran kaldığım 1 numaralı EXCALIBUR olmazsa olmazlarımdan. 5 numaralı KARAYÜREK, 6 numaralı GÖLCÜK ASLANI, 7 numaralı HERGELE, 4 numaralı KARAESER ile 2 numaralı AKARNEJAT yazılarak bu koşu sağlama alınabilir.  

8. Koşu: Buradaki rakiplerinden daha iyi bir isim olduğuna inandığım 1 numaralı HAS YAĞIZ’ın, kantarmasını yakından tanıyan 4/3 yaptığı pilotu Ahmet Çelik idaresinde kazanan olmasını bekliyorum.

9. Koşu: Son koşusunda KV-6 yarışta start alan ve İstanbul’da G3 1.İnönü üçüncüsü olan Pearl Gem’e kaybeden 6 numaralı HAFO’nun, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak yarış hayatının ilk birinciliğini elde etmesini bekliyorum.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN