YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24 Ağustos 2017 Perşembe

GanyanTime.com

24 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8

2. Koşu: Sıralamam: 4-2-1-3-5

3. Koşu: Sıralamam: 5

4. Koşu: Denk isimlerin bir araya geldiğini günün 4. Koşusunu kalabalık tutmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaşmış olduğum rakamsal sıralamayı bütçeler dahilinde değerlendirebilirsiniz.  

5. Koşu: Daha iyi rakipler arasından gelen 2 numaralı GEÇGELANNA uygun grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. Mesafenin iyi derecelerine sahip olan; 6 numaralı ARTUKLU ile 7 numaralı PİRSUSLU en ciddi rakipleridir. 1 numaralı İNANLIM ile 4 numaralı FARİSE geniş şablonlara önerim. Kısa aradan sonra yarış gören 8 numaralı YETİM AHMET sürpriz.

6. Koşu: Ekonomik kuponlara; 3 numaralı I SAW THE SUN ile 1 numaralı KUPA ASI ayrım yapılmadan eşit olarak yazılmalı. 7 numaralı FAST KHAN, 4 numaralı OCEAN SERAPH, 9 numaralı THE FLAMINGO ile 5 numaralı MOONGLOW daha sonra değerlendirmeye alınmalı.   

7. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 3 numaralı AKHUN favorimdir. Bu kilo altındaki İstanbul’daki son koşusuna hayran kaldığım 1 numaralı EXCALIBUR olmazsa olmazlarımdan. 5 numaralı KARAYÜREK, 6 numaralı GÖLCÜK ASLANI, 7 numaralı HERGELE, 4 numaralı KARAESER ile 2 numaralı AKARNEJAT yazılarak bu koşu sağlama alınabilir.  

8. Koşu: Buradaki rakiplerinden daha iyi bir isim olduğuna inandığım 1 numaralı HAS YAĞIZ’ın, kantarmasını yakından tanıyan 4/3 yaptığı pilotu Ahmet Çelik idaresinde kazanan olmasını bekliyorum.

9. Koşu: Son koşusunda KV-6 yarışta start alan ve İstanbul’da G3 1.İnönü üçüncüsü olan Pearl Gem’e kaybeden 6 numaralı HAFO’nun, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak yarış hayatının ilk birinciliğini elde etmesini bekliyorum.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN