YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

24 Agustos Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SPACE GRAY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.MATADOR KIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.POENA (6) ve SİELA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla OZANŞAH (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZYEL (2) en yakın takipçisi olacaktır.İDEALİST (1) ve KÜÇÜKCEMRE (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla AMIGRA (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SERTTAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.TATVAN KIZILCA (6) ve GÜRSOY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla SEMİHKAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATOMBOMBASI (7) ciddi rakibi olacaktır.YILDIZABAKAN (4) ve BEŞİRYILDIZ (1-11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki İNANLIM (1) ve FARİSE (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİRSUSLU (7) ciddi rakipleri olacaktır.ARTUKLU (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KUPA ASI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.I SAW THE SUN (3) en yakın takipçisi olacaktır.OCEAN SERAPH (4) ve FAST KHAN (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki AKHUN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖLCÜK ASLANI (6) en yakın takipçisi olacaktır.KARAESER (4) ve AKARNEJAT (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla HAS YAĞIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOYOUN HEARTED (4) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT HEART (6) ve TOKATÇI (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan HAFO (6) koşudaki favori isimdir.ADALYN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEVERAN (4) ve SKY DREAMER (7) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN