YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18 ŞUBAT TAHMİNLERİ SABAH SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

24 Agustos Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SPACE GRAY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.MATADOR KIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.POENA (6) ve SİELA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla OZANŞAH (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZYEL (2) en yakın takipçisi olacaktır.İDEALİST (1) ve KÜÇÜKCEMRE (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla AMIGRA (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SERTTAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.TATVAN KIZILCA (6) ve GÜRSOY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla SEMİHKAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATOMBOMBASI (7) ciddi rakibi olacaktır.YILDIZABAKAN (4) ve BEŞİRYILDIZ (1-11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki İNANLIM (1) ve FARİSE (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİRSUSLU (7) ciddi rakipleri olacaktır.ARTUKLU (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KUPA ASI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.I SAW THE SUN (3) en yakın takipçisi olacaktır.OCEAN SERAPH (4) ve FAST KHAN (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki AKHUN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖLCÜK ASLANI (6) en yakın takipçisi olacaktır.KARAESER (4) ve AKARNEJAT (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla HAS YAĞIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOYOUN HEARTED (4) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT HEART (6) ve TOKATÇI (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan HAFO (6) koşudaki favori isimdir.ADALYN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEVERAN (4) ve SKY DREAMER (7) sonraki ihtimallerdir.


17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN