YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! İDMAN PİSTİ TAHMİNLERİ, TÜRKİYE GENELİ PUANLARINA GÖRE TAHMİNLER, HANDİKAP VE BÜLTEN PUANLARINA GÖRE ŞABLONLARIN HEPSİ "KARMA TAHMİNLER VE ŞABLONLAR" SAYFASINDA YER ALMAKTADIR.

24 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

24 Agustos Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda SERTESER KAYA (7-6-9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CÜRCEVELİ (2-1) en yakın takipçisi olacaktır.GAZANFER (5) ve KIZIM BÜŞRA (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ÖZAYBERK (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TEKARSLAN (6) ciddi rakibi olacaktır.VİRANEKAYA (7-2-3-5-9-10) ve FIRRRE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla FANCYCHANCY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GAZELLE EYES (3) en yakın takipçisi olacaktır.ALFA KIZI (1) ve AMBERİM (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki GÖRKEMLİ (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÜNYAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.HALENAY (1) ve KIZIMİREM (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan KAYACENK (4-3) koşudaki favori isimdir.AL ADALIM (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ARHAVİLİM (1) ve BAYKOÇ (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla BALYECİ SALİH (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MEGAFORCE (5) en yakın takipçisi olacaktır.İLKERBEYLİ (1) ve CAMPS BAY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki BOĞAZLI (4) ve GÜL FIRTINASI (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILŞİMŞEK (11) en yakın takipçileri olacaktır.BATURKAYA (1-6-9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla KARTALÖMER (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANTEPLİ ARİF (4) en yakın takipçisi olacaktır.BİRÜMİT (5) ve DİYARBEYİ (1) sonraki ihtimallerdir.


23.11 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN