YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

24 Agustos Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu ilk 1200 metrelik çim koşusunda, viraj üzerinde dışından gelen Yolanda'nın sürekli içeriye doğru yatmasından olumsuz yönde etkilenerek belki de kazanabileceği sınavından az farkla 2.likle ayrılan Space Gray, ilerisi için umut vaat eden taylardan biri. Gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle favori olmayı hak ediyor. Geçtiğimiz hafta sert rakipler arasındaki son yarışı bir nevi kendisine galop niyetine gelecek olan Matador Kız, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde favoriye zorlu anlar yaşatacaktır. İstikrarlı Felarof, DİLBAĞI takan Siela ile başarısız ilk sınavını gücüne ölçü almadığım Crocan üst sıraları zorlayabilecek diğer şanslı taylar.

SIRALAMAM: 8-5-2-7-1

2. Koşu: Startla birlikte iyi bir tempo kurduğu son 1600 metrelik çim koşusunda, fotoya kadar yanına hiçbir rakibini yaklaştırmadan 1.46.44'lük derecesiyle kolay bir zaferle ayrılan Ozanşah, çok daha ciddi rakipler arasında bile söz sahibi olabileceğinin de izlenimlerini vermiş oldu. Muntazam idmanlarıyla koruduğu kusursuz durumu ve kantarmasını iyi okuyan pilotu idaresinde bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum. 

SIRALAMAM: 4 // 5-2

3. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk startında tatminkar bir 5.lik çıkaran ve sonrasında tamamladığı hazırlıklarında sürekli üzerine koymaya başladığının izlenimlerini veren Gürsoy, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim isimdir. Güzel bir hazırlık döneminden geçen Serttaş, başarılı aprantisi idaresinde göz ardı edilmemeli. Her geçen gün daha iyi duruma ulaşan Amigra ile sorunları halledilen Tatvan Kızılca kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 3-1-5-6

4. Koşu: 5 gün önce katıldığı 1400 metrelik kum koşusunu 1.38.47'lik derecesiyle kazanırken çok daha ciddi rakipleri geride bırakmayı başaran Nasibin, aynı sınavını tekrarlaması halinde yine çok şanslı olacaktır. Eksik koşması halinde karışacak olan ayakta; Anadolukan, Atombombası, Semihkan, Yıldızabakan ile Beşiryıldız devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 10-6-7-3-4-1

5. Koşu: Çok ciddi rakipler arasındaki başarısız son koşusunu ölçü almadığım Artuklu, uygun kilosu ve dengi grupta kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Formunu sürekli geliştiren Pirsuslu, inatçı karakteriyle üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Yarış galobunda yeşil ışık yakan İnanlım, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir. Açıklarını hızla kapatan Yetim Ahmet, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı.

SIRALAMAM: 6-7-1-4

6. Koşu: Son koşularına nazaran daha uygun rakipler arasında mücadele verecek olan I Saw The Sun, muhafaza ettiği güzel durumu ve başarılı aprantisi idaresinde favori olmayı hak ediyor. İstanbul'da katıldığı 1900 ve 2400 metrelik iki çim koşusunu da kazanmayı bilen Kupa Ası, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da kaldığı yerden devam edebilir. Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Ocean Seraph, kısa sprintini sonlara saklaması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir.

SIRALAMAM: 3-1-4

7. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Hergele, gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Akhun, sevdiği piste dönen Akarnejat ile başarılı bir sezon geçiren Gölcük Aslanı birincilikte eşit şanstalar. Ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan Excalibur, makinede fazla oyalanmadığı takdirde üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Karayürek ile Karaeser kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 7-3-2-6-1-5-4

8. Koşu: İştirak ettiği son 1400 metrelik kum koşusunu 1.29.03'lük derecesiyle kazanmayı başaran Doyoun Hearted ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Perfect Heart kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Has Yağız, kısa sprintini sonlara saklaması halinde birinciliğe uzanacaktır. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Rumet, sürpriz severlerin ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 4-6-1-7

9. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı son Kv-6 1300 metrelik çim koşusunda, 300'den sonra dışından gelen Pearl Gem ile fotoya kadar kıran kırana bir mücadeleye girişerek 1.19.10'luk derecesiyle oldukça parlak bir 2.likle ayrılan Hafo'yu tam dişine göre rakipler arasında günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 4-7-8


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN