YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

24 Agustos Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği Bursa'daki son 2000 metrelik Kv-8 kum koşusu oldukça parlak Gazelle Eyes, hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Kısa bir süre dinlendirilen Fancychancy ile bu kez çok daha hazırlıklı Amberim yarışa ortak olabilecek diğer şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 3-2-7

4. Koşu: İstanbul'daki son 1500 metrelik sentetik pist koşusunu kazanmayı başaran Görkemli ile bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Bünyan ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 8-2

5. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan ve en az kendisi kadar formda ahırdaşı Gedizkaya ile birlikte mücadele veren Kayacenk'i başarılı binicisi idaresinde sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 7-1-2

6. Koşu: Kaba kum performansı oldukça etkileyici Megaforce ile istikrarlı bir performansa sahip Balyeci Salih arasındaki mücadeleye, kondisyonunu hızla geliştiren Camps Bay'da iştirak edebilir. İlkerbeyli ve Nehir Can hatalardan istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 5-2-3-1-6

7. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren Gül Fırtınası, sürekli üzerine koyan Boğazlı, aşama kaydeden Baturkaya, hazırlıkları dikkat çekici Perkbey, bu kez DİLBAĞI takan Bedruşali ile istim üzerine getirilen Kızılşimşek ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 10-4-1-7-3-11

8. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1900 metrelik kum koşusunu 2.17.96'lık derecesiyle kazanma başarısı gösteren Kartalömer, kantarmasını iyi okuyan aprantisiyle yine çok şanslı. İstenilen düzeye gelen Devreş ile eli kulağına getirilen Kılçık üst sıraları zorlayacaklar. 30 metre geç çıktığı son 1500 metre mesafeli kum yarışında dikkat çekici bir 5.liğe imza atan Kırbulut, bu gün için startta fazla oyalanmadığı takdirde rakip tanımayacaktır. Antepli Arif, Güven Bey ile Diyar Beyi sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 2-12-13-6-4-5-8-1


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN