YENİ
DUYURU! Bugün düzenlenecek yarışlarda; Bursa’da saat 15.00’de başlayacak olan 7’li Ganyan 38.667,57 TL, İngiltere Newcastle’da saat 20.15’de başlayacak olan 7’li Ganyan ise 26.153,13 TL devirle koşulacaktır.

24 Ağustos 2017 Perşembe

Mami SAHIN

24 Ağustos Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün dördüncü ayağında start alacak olan AKARNEJAT, bilinen form durumu harika koşularıyla rüştünü ispatladı. Tecrübeli binicisi ile bugün günün zevkli geçmeye aday mücadelelesinde yine kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Ankara programında bugün çift bankolu şablon içinde değerlendireceğimiz bir diğer tek ise TOKATÇI olacak. Kumda harika bir performans sergileyen ve babadan kumcu olduğu konusunda güvenenleri yanıltmayan safkan son galobunda 24.3 R yaparken formunu koruduğu gözüktü. Bugün kazanmaması için bir neden yok. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Ankara programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler günün son ayağında start alacak olan HAFO'ya yönelebilir. 2 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden dişi mücadelede artık yarış kazanacak duruma gelen safkan bugün kazanarak uzun aradan sonra beklenen birinciliğe uzanarak maiden'a veda edecektir. 

Eko Kupon: 2-3-4-6-7-8 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 2 / 6

Normal Kupon: 2-3-4-6-7-8 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 2 / 1-6-7