YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

26 Ağustos 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

26 Agustos Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün ikinci ayağında ayağında start alacak olan BİLGELİ, tek çim koşusunda güzel bir tabela elde etti. Bugün sert kantarmaya sahip jokeyi ile kendine uygun rakipler yanında burada açılışı yapabilir. Kazanarak maiden'a veda etmesini bekliyoruz. Çift bankolu şablon içinde günün ilk teki olarak değerlendireceğiz. 

Günün ilk ayağında ise 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Handikap mücadelede Fairson yavrusu RECO'ya bir kez daha güveneceğiz. Son çim yarışı ölçü olmayan ve orijini çimi olmasına karşın kumda daha iyi bir performans sergileyen safkan burada açılışı yapabilir. 

Bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir kupon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Kalitesiyle buradan ayrılan ve binicisi hata yapmazsa bugün kazanacak güçte olan AĞACEMAL, bugün bir kez daha kazanabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde tutmakta yarar var.

Eko Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-9-10 / 4

Normal Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-9-10 / 2-3-4-6