YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

26 Ağustos 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

26 Agustos Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Günün ikinci ayağında ayağında start alacak olan BİLGELİ, tek çim koşusunda güzel bir tabela elde etti. Bugün sert kantarmaya sahip jokeyi ile kendine uygun rakipler yanında burada açılışı yapabilir. Kazanarak maiden'a veda etmesini bekliyoruz. Çift bankolu şablon içinde günün ilk teki olarak değerlendireceğiz. 

Günün ilk ayağında ise 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Handikap mücadelede Fairson yavrusu RECO'ya bir kez daha güveneceğiz. Son çim yarışı ölçü olmayan ve orijini çimi olmasına karşın kumda daha iyi bir performans sergileyen safkan burada açılışı yapabilir. 

Bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir kupon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Kalitesiyle buradan ayrılan ve binicisi hata yapmazsa bugün kazanacak güçte olan AĞACEMAL, bugün bir kez daha kazanabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde tutmakta yarar var.

Eko Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-9-10 / 4

Normal Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-9-10 / 2-3-4-6


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN