YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ağustos 2017 Pazar

Mami SAHIN

27 Agustos Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan NEVRUZ ÇİÇEĞİ (1) ilk şanslı isimdir. Etkili jokeyiyle YARİSSA (2) ciddi rakibi olup ekürili BABAKAYRA (3-5) ihmal edilmemelidir. İREMBEYİ (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan ŞAHİNKARDEŞLER (2) ilk şanslı isimdir. BABA KRAL (1) ciddi rakibi olup UNDAUNTED FOR (3) sonraki ihtimaldir. ÖZ KURT (4) sürpriz yapabilir.

3.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ZORBAS (5) ilk şanslı isim olup iyi bir form yakalamış olan YILIŞIK (11) ciddi rakibidir. CAFE BRAHMS (8) ve LORD VOLDEMORT (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Aynı pistte start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ÖZGÜZEL (2), KALPKIRAN (1) ve YORAN GÜLÜ (3) iyi form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BANKIZ (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle bir önceki startını çok rahat kazanmış olan BAYDÖKER (1) birinciliğe en yakın isimdir. BADEGÜL (2) ciddi rakibi olup kilo avantajıyla TRIPLE CROWN (4) ve DOLCE (10) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle son koşularını kazanmış olan KARESİ (1), iyi bir form yakalamış olan TEMELHAN (5), son yarışlarıyla dikkat çeken ERENDIRA (3) ve BEKİRİM (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken MORE THAN WORDS (8), iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan NO MORE BETS (9), PRETTY DUCHESS (11) ve CRACKER BABY (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili FAUSTİNO (8-10) ilk şanslı isimdir. KEHKEŞAN (1) ciddi rakibi olup KİM TUTAR BENİ (6) ihmal edilmemelidir. GÖRKEMBEY (5) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN