YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Ağustos 2017 Perşembe

GanyanTime.com

31 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-1-3

2. Koşu: Sıralamam: 2

3. Koşu: İlk startından yakın ara dördüncülükle ayrılan, grupta bu pist ve mesafeyi en iyi derece ile koşan ve Grey Coral’ın tam kardeşi olan 3 numaralı SOLID BROTHERS’ın, daha tecrübeli gireceği koşuda Akın Sözen idaresinde iç start çekme avantajıyla beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

4. Koşu: En az kendisi kadar formda erkürisi ile İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 2 numaralı ALİŞHAN favorimdir. Bursa’da kazandığı yarışı ile bizleri yanıltmayan 3 numaralı BOYLAM ilk rakibidir. 6 numaralı SORGUNASLANI, 9 numaralı YURDAKUL ve 10 numaralı GONCANUR yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

5. Koşu: Kazana bileceği son koşusunda bugünkü rakiplerinden My Swety Boy’un faullerine maruz kaldığı için yarıştan üçüncülükle ayrılan 2 numaralı DEDE TAŞI, çok daha iyi durumda gireceği koşuda birinciliğin en güçlü adayıdır. İstikrarlı koşan 3 numaralı UHTI PUHTI en sert rakibidir.

6. Koşu: 5 numaralı FALEZ ile 1 numaralı ALDERAMİN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: 2 numaralı YÜKSELİM başta olmak üzere günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına; 2 numaralı EREN EFENDİ, 5 numaralı GALLOP TO WEST, 8 numaralı APIKO DORA, 3 numaralı YOUNG BOND, 4 numaralı JUST RUN, 6 numaralı GÜRSOY ve 9 numaralı FAMILY JOY bütçeler elverdiği ölçüde ayrım yapılmadan şablonlara işaretlenmelidir. 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN