YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18 ŞUBAT TAHMİNLERİ SABAH SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

31 Ağustos 2017 Perşembe

GanyanTime.com

31 Ağustos Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-1-3

2. Koşu: Sıralamam: 2

3. Koşu: İlk startından yakın ara dördüncülükle ayrılan, grupta bu pist ve mesafeyi en iyi derece ile koşan ve Grey Coral’ın tam kardeşi olan 3 numaralı SOLID BROTHERS’ın, daha tecrübeli gireceği koşuda Akın Sözen idaresinde iç start çekme avantajıyla beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

4. Koşu: En az kendisi kadar formda erkürisi ile İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 2 numaralı ALİŞHAN favorimdir. Bursa’da kazandığı yarışı ile bizleri yanıltmayan 3 numaralı BOYLAM ilk rakibidir. 6 numaralı SORGUNASLANI, 9 numaralı YURDAKUL ve 10 numaralı GONCANUR yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

5. Koşu: Kazana bileceği son koşusunda bugünkü rakiplerinden My Swety Boy’un faullerine maruz kaldığı için yarıştan üçüncülükle ayrılan 2 numaralı DEDE TAŞI, çok daha iyi durumda gireceği koşuda birinciliğin en güçlü adayıdır. İstikrarlı koşan 3 numaralı UHTI PUHTI en sert rakibidir.

6. Koşu: 5 numaralı FALEZ ile 1 numaralı ALDERAMİN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: 2 numaralı YÜKSELİM başta olmak üzere günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına; 2 numaralı EREN EFENDİ, 5 numaralı GALLOP TO WEST, 8 numaralı APIKO DORA, 3 numaralı YOUNG BOND, 4 numaralı JUST RUN, 6 numaralı GÜRSOY ve 9 numaralı FAMILY JOY bütçeler elverdiği ölçüde ayrım yapılmadan şablonlara işaretlenmelidir. 


17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN