YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

31 Agustos Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Başarılı ilk yarışı ardından beklemeyi tercihlediği son startında, binicisinin kantarmada boğması sebebiyle düzlükten sonra istenildiği gibi artıramayarak az farkla tabela dibinde tamamlayan Space Gray, tatminkar formunu muntazam idmanlarıyla devam ettiriyor. Mücadele verdiği son koşularında sürekli tabela içerisinde dolaşarak adından bahsettirmeyi başaran Flador, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürebilir. Bu kez çok daha hazırlıklı Solid Brothers ile kısa bir süre istirahat ettirilen Moon Father kollanılması gereken diğer şanslı taylar.

SIRALAMAM: 9-7-3-2

4. Koşu: İstanbul'daki birbirinden başarılı son koşuları ardından bu kez şansını Ankara'da deneyecek olan formda Alişhan, en az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ahırdaşı Şahinşevket ile birlikte değerlendirmeye alınmalı. Tekrardan sevdiği piste dönen Sorgunaslanı ve tırnağının ucuna getirilen Yurdakul favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. Selkut ile Goncanur sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 2-6-9 // 5-10

5. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı son 1400 metrelik çim koşusunda, 200'den sonra sıklaştırdığı ataklarıyla ön grupla arasındaki farkı her metrede eriten Dede Taşı, fotoya yakın Lady Girl ile My Sweety Boy ikilisinin arasında sıkışarak belki de kazanabileceği sınavından 3.lükle ayrıldı. Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan safkana ilk şansı vermekteyim. Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan ve İstanbul'daki son koşusu da ışıltılı Uhti Puhti, lehine pist ve mesafede koşuya ağırlığını koyacaktır. Etkili pilotuyla start alacak olan Albany, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edebilir. Yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği taktirde formda El Hamse, başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 2-3-5-4

6. Koşu: Aradan sonra katıldığı 1400 ve 1900 metrelik iki çim koşusunu da kazanarak kalitesine bir kez daha gözler önüne seren Falez, eksiksiz idmanlarıyla bir kez daha yarışa ağırlığını koyacaktır. Kantarmasını tanıyan pilotuyla safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5

7. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı safkanlarından Tunahanbey, uygun kilosu ve önde tempolu gidecek olan yarışta kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Yükselim ve inatçı yarış karakteriyle Borbore gözden uzak tutulmamalı. Hazırlıkları iyi Lokomotif, uyumlu binicisiyle fazlaca ihmale gelmez. Dengi rakipler arasında Işkınat, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Toparlanma çabası içerisindeki Koralay, sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 6-2-1-5-3-4

8. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan Gallop The West, daha önce geride bıraktığı rakipleri yanında yine çok şanslı. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Gürsoy ile önemli bir kilo avantajına sahip Fanaa favorinin sert takipçileridir. Ufak tefek sorunları halledilen Eren Efendi, dinçlikle beklentilerin üzerinde koşabilecek yetenekte. İstikrarlı bir performansa sahip Apiko Dora ile sürekli tabela içerisinde yer bulan Family Joy sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-7-6-2-8-9


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN