YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Ağustos 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

31 Agustos Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: 1400 ve 1500 metrelik son iki kum koşusunu da üst üste kazanmayı bilen formda Aytemiz'in mesafede de 1.11.78 gibi kusursuz bir dereceyi elinde bulundurduğu unutulmamalı. İstanbul'da tamamladığı hazırlıkları kusursuz safkanı ufak bütçeli kuponlara tek yazabilirsiniz. İyi duruma ulaşan Büyük Beyaz ile istikrarlı Antonov sert rakipleridir.

SIRALAMAM: 7-4-3 // 8-2

3. Koşu: Eksiksiz bir hazırlık döneminden geçen Datome, sürekli üzerine koyan Duke Of Istanbul, aşama içerisindeki Big Dolphin, başarılı son yarışıyla Miranur, formunu geliştiren Fork Town ile orijin olarak kuma yatkın Holding Victory ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-3-1-14-4-7

4. Koşu: Kantarmasını iyi tanıyan pilotunu bulan Hong Kong ile yarış içerisinde ciddi faullere maruz kaldığından dolayı belki de kazanabileceği sınavından 2.likle ayrıldığı son koşusu kusursuz Kılçık ikilisine eşit şans vermekteyim. Bu günkü aprantisiyle tamamladığı hazırlıkları ışıltılı Fehimhan, dinçlikle beklentilerin üzerinde koşabilir. Kaba kum yarışları bu grup için yeterli Veliahtım, inatçı karakteriyle söz sahibi olacaktır. Kocaeli pistini seven Nurlutaç, devam ettirdiği güzel durumuyla gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 9-11-7-5-4

5. Koşu: Ankara'da sert rakipler arasındaki başarısız yarışı ölçü almadığım Romeo, tekrar döndüğü piste tamamladığı hazırlıklarında beğeni topluyor. 5/4 yaptığı binicisiyle sevdiği piste kazanmasını bekliyorum. 

SIRALAMAM: 3 // 9-7-1

6. Koşu: Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Thor, yabancısı olmadığı piste birinciliğe uzanabilir. Yeni ilgililerinde Kocaeli'ye giden ve dereceli galoplarla hazırlanan Kasmanbey'den ters bir koşu gelebilir. Kalitesi bu grupla tartışılmaz Radarcı ve yeni yeni kendini bulan Aynatınaz en küçük hatayı affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 5-9-6-3

7. Koşu: Yakın ara katıldığı son 1500 metrelik kum koşusunda bu grup için başarılı sayılabilecek bir 3.lük çıkaran Desolator başta olmak üzere; Arizona Love, Kubi Dayı, Bosforata, Wir River Girl ile Generous Ally sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 5-1-9-3-16-7


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN