YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Ekim 2017 Pazar

Mami SAHIN

1 Ekim Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı ilk çim yarışını beğendiğim Landing, orijin olarak çok daha yatkın olduğu piste edindiği tecrübeyle gruba üstünlük sağlayabilir. Yeterli bir hazırlığa sahip Ceylinsu, güçlü kan hattıyla dengi grupta fazlaca ihmale gelmez. Gücü nispetinde başarılı koşabilen Dileğim, tecrübesini konuşturarak birinciliğe uzanabilir. Zaman zaman ters koşabilen Kaçakkız, rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir.

SIRALAMAM: 8-1-3-6

2. Koşu: Son haftalarda kusursuz bir form sıçraması gösteren Bilgininoğlu ile kazanarak moral bulan Kim Tutar beni birincilikte eşit şanstalar. Sevdiği piste dönen Filozof Tay, her an devreye girebilecek yetenekte. Formu ışıltılı Kalantor, göz ardı edilmemesi gereken bir diğer şanslı isim.

SIRALAMAM: 1-5-2-3

3. Koşu: Fotoya kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği son 1400 metrelik kum koşusunda başarılı bir 3.lük çıkaran kökmeninkızı’nın kısalan mesafede çok daha iddialı olacağına inanıyorum.

SIRALAMAM: 7 // 9-4-2

4. Koşu: Tabela diplerinde tamamladığı koşuları parlak Fairy Fast ile hızla üzerine koyan Canşen ilk etapta düşünülmeli. İyi durumdaki Bingöllüm, sonlardaki atakları ile sonuca ulaşabilir. Açıklarını kapatan Voldemort, gelişen kondisyonuyla ihmale gelmez. Form tutma çabası içerisindeki Power Of Brothers, sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 6-1-5-4-3

5. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden ve bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Blue Lion başta olmak üzere; Pınar Sultan, Queen Melisa, Storm Tracks, Demirsema, Lady Di ile Miranur sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklar olacaktır.

SIRALAMAM: 6-4-3-1-2-7-14

6. Koşu: Kolay kazandığı son yarışı ardından bir süre dinlendirilen Rusdamat ile istikrarlı bir performansa sahip Manilya arasındaki mücadeleye, İstanbul’dan iddialı giden Eseralp’de iştirak edecektir.

SIRALAMAM: 6-2-1

7. Koşu: Pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Harunhan, muhafaza ettiği güzel durumuyla favorimdir. Etkisiz kum yarışını ölçü almadığım Mavi Gözlü Dev, ilk startını çok kolay kazandığı piste kendisini affettirebilir. Sık koşmasına rağmen kabiliyetli bir tay olan Alaçatı Ağası, öndeki çekişmelerden istifade edecektir.

SIRALAMAM: 3-4-1

8. Koşu: Kendisinden çok daha tecrübeli rakipler arasındaki ilk kum koşusunda tatminkar bir 4.lük çıkaran ve sonrasında tamamladığı hazırlıklarında dikkat uyandıran Life Vest, gelişen kondisyonu ve çok daha iddialı gireceği sınavında kuponlara tek yazılabilir.

SIRALAMAM: 10 // 7-2-4

9. Koşu: Tam dişine göre rakipler arasında mücadele verecek olan Princely ile formunu sürekli geliştiren Sibel Su ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Ağaçelik, Adıvar ve Still Waiting hatalardan istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 14-13-1-4-5