YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Eylül 2017 Pazar

GanyanTime.com

10 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8-2-9-4-7-5

2. Koşu: Sıralamam: 3

3. Koşu: Sıralamam: 3-1-6

4. Koşu: Son koşularına oranla bu kez dişine göre rakipler arasında start alacak olan 2 numaralı OGHUZ kantarmasını yakından tanıyan binicisi idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Sentetik pistteki yarışını ölçü almadığım daha iyi sonuçlar aldığı çim piste çıkacak olan 1 numaralı ARNAVUT BEYİ son kötü koşusunun izlerini silebilir. Sıklet avantajı bulunan 6 numaralı BUNGALOW dikkate alınmalı. 4 numaralı GÖLALAN beklenen patlamayı bugün gerçekleştirebilir. İstikrarlı 3 numaralı WINCHESTER, son koşusuna oranla 8.5 kiloluk sıklet avantajı bulunan 7 numaralı DREJAN unutulmamalı.

5. Koşu: Son yarışını ataklarında geç kaldığı için kaybeden 1 numaralı BARCELONA yerinde yürümesi durumunda kazanabilir. Grubun kalite ismi 6 numaralı SARAYBOSNA, sevdiği pist ve mesafede start alacak olan 9 numaralı ALEMİN KRALI ile hazırlıklarında dikkat çeken 5 numaralı GÜRGÜR BABA sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: G3 Nedim Ökmen koşusunun dışında bu pistte start aldığı 4 yarışını da kazanmayı başaran 6 numaralı TRANSİT devam eden süper formu ile birinciliklerine yenisini ekleyebilir. 4 numaralı ŞÜKRÜ, 3 numaralı MADRABAZ ve 5 numaralı TARIKHAN favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.

7. Koşu: 4 numaralı LIONS ROSE, 6 numaralı SUPERSTAR, 3 numaralı HAS, 2 numaralı BENNATO ve 1 numaralı ALAÇATI AĞASI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

8. Koşu: 3 aylık aranın ardından daha sert rakipler yanında (KV-6)  koşuda start alan ve açıklarını gideren 8 numaralı SO EMOTIONAL grubunda maiden'a veda etmeye ilk adaydır. Kalimdor'un anne kardeşi olan bir yarış koştuktan sonra daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 1 numaralı BLED sert rakibidir. Son koşusunu ölçü almadığım 6 numaralı MAVİŞ sürprizim.

9. Koşu: 6 numaralı KARAHEVES ile 1 numaralı IRISH COUNTRY arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN