YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

10 Eylül 2017 Pazar

GanyanTime.com

10 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8-2-9-4-7-5

2. Koşu: Sıralamam: 3

3. Koşu: Sıralamam: 3-1-6

4. Koşu: Son koşularına oranla bu kez dişine göre rakipler arasında start alacak olan 2 numaralı OGHUZ kantarmasını yakından tanıyan binicisi idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Sentetik pistteki yarışını ölçü almadığım daha iyi sonuçlar aldığı çim piste çıkacak olan 1 numaralı ARNAVUT BEYİ son kötü koşusunun izlerini silebilir. Sıklet avantajı bulunan 6 numaralı BUNGALOW dikkate alınmalı. 4 numaralı GÖLALAN beklenen patlamayı bugün gerçekleştirebilir. İstikrarlı 3 numaralı WINCHESTER, son koşusuna oranla 8.5 kiloluk sıklet avantajı bulunan 7 numaralı DREJAN unutulmamalı.

5. Koşu: Son yarışını ataklarında geç kaldığı için kaybeden 1 numaralı BARCELONA yerinde yürümesi durumunda kazanabilir. Grubun kalite ismi 6 numaralı SARAYBOSNA, sevdiği pist ve mesafede start alacak olan 9 numaralı ALEMİN KRALI ile hazırlıklarında dikkat çeken 5 numaralı GÜRGÜR BABA sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: G3 Nedim Ökmen koşusunun dışında bu pistte start aldığı 4 yarışını da kazanmayı başaran 6 numaralı TRANSİT devam eden süper formu ile birinciliklerine yenisini ekleyebilir. 4 numaralı ŞÜKRÜ, 3 numaralı MADRABAZ ve 5 numaralı TARIKHAN favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.

7. Koşu: 4 numaralı LIONS ROSE, 6 numaralı SUPERSTAR, 3 numaralı HAS, 2 numaralı BENNATO ve 1 numaralı ALAÇATI AĞASI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

8. Koşu: 3 aylık aranın ardından daha sert rakipler yanında (KV-6)  koşuda start alan ve açıklarını gideren 8 numaralı SO EMOTIONAL grubunda maiden'a veda etmeye ilk adaydır. Kalimdor'un anne kardeşi olan bir yarış koştuktan sonra daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 1 numaralı BLED sert rakibidir. Son koşusunu ölçü almadığım 6 numaralı MAVİŞ sürprizim.

9. Koşu: 6 numaralı KARAHEVES ile 1 numaralı IRISH COUNTRY arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN