YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Eylül 2017 Pazar

GanyanTime.com

10 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistte start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SON OĞUL (8) ve GÜMÜŞKESEN (2) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. GÜNERBEY (9) ve TEKTEKİNOĞLU (1) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız FIREY ATES (3) ve ilk koşusuyla dikkat çeken SAMATYALI (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. CEYLİNİM (2) ciddi rakipleri olup MY LAND (6) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken HOSLİ (1) usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ZAFER ATEŞİ (6) ciddi rakibi olup BAYBAŞKAN (3) ihmal edilmemelidir. BEHRAMKALE (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistte start aldıkları son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan WINCHESTER (3) ve OGHUZ (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup DREJAN (7) ciddi rakipleridir. ARNAVUT BEYİ (1) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ALEMİN KRALI (9), iyi bir form yakalamış olan GÜRGÜR BABA (5) ve son yarışlarıyla dikkat çeken AHMİN (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ÜNALAMCA (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ŞÜKRÜ (4) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ALDERAMİN (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup TRANSİT (6) ciddi rakipleridir. TARIKHAN (5) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan SUPERSTAR (6), aynı pistteki istikrarlı koşularıyla dikkat çeken SEMİH BEY (5), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren TOTEM (7) ve HAS (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Aynı pistteki ilk koşusuyla dikkat çeken SO EMOTIONAL (8) iyi form durumuyla birinciliğe en yakın isimdir. İNCİ BONCUK (4) ve BLED (1) ciddi rakipleri uyumlu jokeyiyle start alacak olan SERAPHIC (7) ihmal edilmemelidir.

9.Koşu: İyi form durumunu aynı pistteki son yarışlarına da yansıtmış olan KARAHEVES (6) ilk şanslı isim olup tecrübeli jokeyiyle IRISH COUNTRY (1) ciddi rakibidir. PRENSES NEHIR (2) ve ÇIĞ (3) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN