YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

9 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Eylul Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan CEVİZ (7) ve DERİN DİDEM (8) uyumlu jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. UCANAHMET (5) ciddi rakipleri olup ÇEKENBİLİR (2) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan PATRONİÇE (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ELANİLİM (5) ciddi rakibi olup BİLGİNİNOĞLU (3) ihmal edilmemelidir. Ekürili KİM TUTAR BENİ (7-1) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldığı yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan ÇİFTLİK GÜZELİ (2) ilk şanslı isimdir. KELTEN FIRE (3) ciddi rakibi olup CRAZY MOUNTAIN (1) ihmal edilmemelidir. THARWA (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pist ve mesafeli bir önceki startını kazanmış olan DÖKERBEY (2), son koşularıyla dikkat çeken CATCH MONEY (7) ve hafif kilolu CELALİYE (11) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. NURLUTAÇ (3) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken EVDEGÜL (8) ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan KIRKDİLİM (9) ciddi rakibi olup kilo avantajıyla ekürili CANÖZGÜ (6-11) ihmal edilmemelidir. BİLGELİ (1) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Uzun aradan sonra yarış gösterilmiş olan VOLDEMORT (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi bir form yakalamış olan BÜYÜK AĞA (1), son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan NIGELLA (3) ve SADIK AĞA (5) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Kum pist performanslarıyla dikkat çeken PRINCESS DI (9), WIN THE WEST (8) ve LEXINGTON FIRE (5) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren WAIT FOR IT (7) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan YUSUFUM (4) birinciliğe en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız ÇAĞAÇAR (1) etkili jokeyiyle ciddi rakibi olup AKAN YILDIZ (5) ve YİĞİTBABA (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken GALLOPING LORD (6), uyumlu binicisiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AKOYA PEARL (3) ve PEDALIZA (10) birlikte şans verdiğimiz isimler olup GEÇİT YOK (5) ciddi rakipleridir.


27.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.05 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN