YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

10 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Aradan sonra iki yarış görerek açıklarını kapatan ve son kez ahırdaşı Sinanlı ile birlikte Cuma sabahı yaptığı 600/39.5 – 400/25.5 R sprintinde kusursuz bir görünüm içerisindeki Rişvanoğlu, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanacaktır. Şimdiye kadar katıldığı üç startında da adından bahsettirmeyi başaran Gümüşkesen, sürekli binicisiyle üst sıralardaki yerini zorlar. İlk startını starttan çıktığı gibi bitirme başarısı gösteren Ayahna, muhafaza ettiği güzel durumu ve inatçı yarış karakteriyle yine çok şanslı. Bu kez kilo kiloya koşan Sonoğul ile kazandığı yarışı ardından daha iyi duruma ulaşan Günerbey her an devreye girebilirler. Sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Moskova Ateşi’nden ters bir yarış gelebilir. Süratli yapıya sahip Tektekinoğlu, starttan çıktığı gibi bitirme uğraşı verecektir. Gücü oranında başarılı olan Kaç Şerif ile problemleri halledilen Gün Işığı zorlu günün ilk startında hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 4-2-5-8-9-7-1-3-6

2. Koşu: Çok ciddi rakipler arasında katıldığı son Grup koşularını tabela diplerinde tamamlayarak tırnağının ucuna getirildiğini gözler önüne seren Firey Ates, idman pistinde de kusursuz bir görünüm içerisinde. Koşunun tüm yükünü çektiği ilk sentetik pist yarışında olumlu izlenimler veren Samatyalı’nın çimde çok daha farklı koşabileceğini düşünüyorum. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 3-8

3. Koşu: Finesse ve Piano Sonata gibi güçlü rakiplerin uzak farkla gerisinde zorlanmadan kendisine 3.lükte şans bulduğu sınavı ardından Perşembe sabahı gerçekleştirdiği galobunda oldukça sıhhatli gördüğüm Zafer Ateşi, takı değişikliğine gittiği bu koşusunda klasını konuşturabilir. Sert gruptaki başarısız son sentetik pist yarışı bir nevi kendisine galop niyetine gelecek olan My Billionaire ile oldukça güzel bir çıkış yakalayan Behramkale favorinin ilk etaptaki takipçileridir. Yarış seçilerek koşturulan formda Hosli, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır. Kazanarak moral bulan Beybaşkan ve bu aralar farklılaşmaya başlayan Cihanım sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 6-2-4-1-3-5

4. Koşu: 1600 ve 1900 metrelik son iki çim koşusunda da gayet güzel mücadele örneği sergileyen Oghuz, kendisine tabela içerisinde şans bulmayı başardı. Dereceli uzun galobu ardından Cuma sabahı yaptığı 600/36 – 400/23.5 R sprintinde de mükemmel bir görüntü içerisindeki safkanı uyum içerisindeki binicisiyle birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Mesafe ayırt etmeksizin uzunlarda oldukça başarılı koşan Bungalow ile erken yürüdüğü son startından az farkla 2.likle ayrılan Drejan favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 2-6-7

5. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak sürekli artan bir kondisyona sahip olduğu gözlerden kaçmayan Barcelona, etkili aprantisi idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu kez çok daha hazırlıklı Gürgür Baba, hız verdiği çalışmalarında beğenimi kazanan Alemin Kralı, Ankara’dan iddialı gelen Onnumara ve formunu önemli ölçüde geliştiren Ahmin birinciliği zorlayabilecek diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 1-5-9-2-8

6. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan ve son 1400 metre mesafeli sentetik pist yarışını 1.32.73 gibi dikkat çekici bir dereceyle gösterişli kazanan Transit, bu formuyla çok daha ciddi rakipler arasında bile söz sahibi olabilecek seviyededir. Eksiksiz hazırlıkları ve sürekli binicisiyle başarılarına bir yenisini eklemesi normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 6

7. Koşu: Salı sabahı KAPALI GÖZLÜK takılarak gerçekleştirdiği 1000/1.02.6 – 400/24.8 R galobunda geçen haftalara nazaran çok daha farklılaştığını özellikle belirtmek istediğim Lions Rose, dengi rakipler arasında birinciliğe uzanabilir. Mesafe uzadıkça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim Has, idmanlarındaki pırıl pırıl görünümüyle en az favori kadar şanslı olacaktır. İstikrarlı bir performansa sahip Bennato ile gücü nispetinde başarılı koşan Alaçatı Ağası hatta kollayacaklar.

SIRALAMAM: 4-3-2-1

8. Koşu: Aradan sonra sentetik piste üzerine gidilmeden bir yarış gösterilerek açıklarını kapatan ve sonrasında hafta sonu yaptığı 1200/1.13 – 1000/1.00.5 – 400/23 R dereceli galobunda istim üzerine getirildiğini ispatlayan So Emotional, gelişen kondisyonu ve çok daha hazır gireceği yarışında favori olmayı hak ediyor. Çimde daha iyi koşacağına inandığım Bled ile eli kulağına getirilen Maviş favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.

SIRALAMAM: 8-1-6

9. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi hata riski girilmeden kapatmanızda yarar görüyorum. İdmanlarındaki görüntüsünü bir türlü performansına yansıtamayan Irish Country, sürekli iyiye giden Karaheves, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Honey Ryder, bu kez KAPALI GÖZLÜK takacak olan Çığ ile Bursa’dan formda gelen Prenses Nehir öncelikli değerlendirilmeli. Bu haftaki çalışmaları ışıltılı Nobel Princess, ekürisinin de yardımı ile ters bir koşu çıkarabilir. Gücü nispetinde farklı koşabilen Nardugan, göz ardı edilmemesi gereken kısraklardan biri. Reach The Top ve Typhoon Girl sürprizlerim.

SIRALAMAM: 1-6-5-3-2-8-7-9-10


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN