YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

10 Eylul Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: SIRALAMAM: 7-2-11-8-1-5-4-6-9-3

2. Koşu: SIRALAMAM: 2-3-5-7-4

3. Koşu: SIRALAMAM: 2

4. Koşu: Yarış içerisindeki yerini almakta geciktiği mesafedeki son sınavından yakın aralarla 3.lükle ayrılan Catch The Money, iyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyor. Son koşularına nazaran önemli bir kilo verdiği gözlerden kaçmayan safkanı sizlere tek olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 7 // 8-9-2-11

5. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Bilgeli ile istikrarlı bir performansa sahip Canözgü arasındaki mücadeleye, istim üzerine getirilen Evdegül’de katılacaktır. Dengi grupta Kırkdilim, fazlaca ihmale gelmez.

SIRALAMAM: 1-6-8-9

6. Koşu: Oldukça ciddi bir hazırlıktan geçen Büyük Ağa, mesafesinde klasını konuşturabilir. Aşama kaydeden Fairy Fast ise yeni yeni kendini bulan Branzini favorinin ilk etaptaki takipçileri. Uzun aradan sonra kumda yarış gören Voldemort, bilinen üstün çim performansıya göz ardı edilmemeli. Sürekli iyiye giden Sadık Ağa, yakın takibe alınmalı. Formu ışıltılı Nigella, uygun sıkletiyle sürpriz şansına sahip.

SIRALAMAM: 1-11-6-8-5-3

7. Koşu: Kocaeli ve Bursa’daki kum yarışları oldukça etkileyici Lexington Fire, devam ettirdiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Tekrardan istenilen düzeye gelen Win The West, sert takipçisi konumunda. Form durumu üst düzey Princess Di, başarılarına bir yenisini ekleyebilecek yetenekte. Bu grupla baş edebilecek kalibreye sahip Scamp, en küçük hatayı affetmez.

SIRALAMAM: 5-8-9-2

8. Koşu: Erkenden götürüldüğü İzmir’deki çalışmaları ışıltılı Çağacar, pisti yadırgamadığı takdirde zaferle ayrılabilir. Yükselişe geçen Yusufum ve tabela diplerindeki koşuları tatminkar Akan Yıldız her an devreye girebilirler. Yeterli hazırlıklarıyla Batuş Kızı, sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 1-4-5-7

9. Koşu: Aprantisiyle oldukça güzel bir uyum içerisindeki Akoya Pearl, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim safkan. Başarılı bir sezon geçiren Galloping Lord, istenilen seviyeye gelen Pedaliza ve iyi durumuyla Geçit Yok hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 3-6-10-5


26.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN