YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Eylül 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Eylul Adanalı'nın ADANA Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Öncelikle tüm GanyanTime.com takipçilerine Adana'dan sevgi ve selamlarımı sunarım.

4. KOŞU: Oldukça süratli geçecek koşuda kimin geleceğini kestirmek oldukça zor mevzu bahis Adana pisti ise. Yinede kısa geçmeye çalışacağım. Son yarışını ölçü almadığım COCHABAMBA, formunda önemli gelişmeler gördüğüm PISCES küçük kuponlar için yeterli görüyorum, geniş oynayanlar için bu tip sürat yarışlarını seven SLAYER SCREAM ve LION BLEU'dan ters bir yarış gelebilir.

5.KOŞU: Bir önceki yarışında tek önerdiğim EUPHRATES bana göre tamamen jokey hatasından kaybettiğini düşünerek yine seri stili ile kuponumda baş at olacaktır, olası yine aynı hata halinde bir üst gruptaki son yarışı ölçü olmayan BALA HATUN, anne kan hattından çime yatkın pedigrisi ve takılan DB ile SERVETBABA en şanslı isim olacaktır, ERSEZAR ve BIRUSK ise benim sürpriz adayım olacaktır. 

7. KOŞU: Bir banko adayı ise, her uzayan mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm ADİLABİ en şanslı isim olacaktır. rakipleri ise şablonumdadır. 

8. KOŞU: 03.06.17 tarihinde birincilik 10. 06.17 tarihinde de ikinci olan, KIRÇELEBİ ne yazık ki sahalarımızda görmek istemediğimiz, doping çıktığından en geriye atıldı. Akıl alması güçtür ki bu kadar kaliteli bir taya neden yasaklı madde veriyorlar, hadi bir defa hata yapıp verdiler aldığı para cezasını yatırıp, tekrar aynı hatayı yapmaları akıl işi değil. Bugün ise oldukça müsait rakipleri yanında büyük bir aksilik çıkmazsa beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın. 

1,3,4,6,9
5,7//9,10
3,7,5,2,1
7,2,5,6,1
7//3,2,5,1
4

KUPON BEDELİ: 150 TL 
EKONOMİK KUPON: 15 TL

BOL ŞANSLAR 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN