YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Eylül 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Eylul Barış Düşmez BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Müthiş sprinti ile kazandığı koşusunun ardından formunu koruyan 1 numaralı GENÇTAHA ilk şans vereceğim isimdir. 2 numaralı HACIVAT ile 4 numaralı OLTACI öncelikle rakipleridir. Çim pistte start aldığı son koşuyu ölçü almadığım 7 numaralı SÜNGÜTAY kumda dikkate alınmalı. 3 numaralı BOMBACAN ile 10 numaralı ZAĞNOS sürprizlerim.  

3. Koşu: Kum pistte uyum sağlaması durumunda 1 numaralı ZU HAT kazanabilir. 3 numaralı MY ROYAL SUN, 9 numaralı TAMERLANO, 4 numaralı ILDIR RUZGARI ve 2 numaralı BAILAMOS favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.

4. Koşu: İstanbul’daki son yarışıyla bir önceki kötü koşusunun izlerini silen ve Mustafa Çiçek’in bir kez daha tercih hakkını kullandığı 7 numaralı HİRA’nın kazanmasını bekliyorum.

5. Koşu: 3 numaralı OĞLUM MURAT ile 6 numaralı WONDER arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Son koşusunda yarış içinde devrildiği için koşuyu derecesiz tamamlayan 5 numaralı HUBBLE ilk şans vereceğim isimdir. 1 numaralı WASAHOF, 12 numaralı HOŞGÖRÜ, 9 numaralı GÖLCÜKLÜ, 2 numaralı WIN FOR ME ve 7 numaralı KOBATHAN zor koşusunun birincilik adaylarıdır.

7. Koşu: Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan 12 numaralı TOMİRİS idmanlarındaki görüntüsünü yarışına taşıması durumunda kazanarak start verebilir. 10 numaralı FIBONACCI en sert rakibidir. 9 numaralı ELEVATED, 7 numaralı TÜRÜTHAN, 3 numaralı KARA HİSAR ile 2 numaralı FAITHFUL WOLF daha sonra şablonlara işaretlenmeli. 


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN