YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Eylül 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

11 Eylul Barış Düşmez BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Müthiş sprinti ile kazandığı koşusunun ardından formunu koruyan 1 numaralı GENÇTAHA ilk şans vereceğim isimdir. 2 numaralı HACIVAT ile 4 numaralı OLTACI öncelikle rakipleridir. Çim pistte start aldığı son koşuyu ölçü almadığım 7 numaralı SÜNGÜTAY kumda dikkate alınmalı. 3 numaralı BOMBACAN ile 10 numaralı ZAĞNOS sürprizlerim.  

3. Koşu: Kum pistte uyum sağlaması durumunda 1 numaralı ZU HAT kazanabilir. 3 numaralı MY ROYAL SUN, 9 numaralı TAMERLANO, 4 numaralı ILDIR RUZGARI ve 2 numaralı BAILAMOS favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.

4. Koşu: İstanbul’daki son yarışıyla bir önceki kötü koşusunun izlerini silen ve Mustafa Çiçek’in bir kez daha tercih hakkını kullandığı 7 numaralı HİRA’nın kazanmasını bekliyorum.

5. Koşu: 3 numaralı OĞLUM MURAT ile 6 numaralı WONDER arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Son koşusunda yarış içinde devrildiği için koşuyu derecesiz tamamlayan 5 numaralı HUBBLE ilk şans vereceğim isimdir. 1 numaralı WASAHOF, 12 numaralı HOŞGÖRÜ, 9 numaralı GÖLCÜKLÜ, 2 numaralı WIN FOR ME ve 7 numaralı KOBATHAN zor koşusunun birincilik adaylarıdır.

7. Koşu: Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan 12 numaralı TOMİRİS idmanlarındaki görüntüsünü yarışına taşıması durumunda kazanarak start verebilir. 10 numaralı FIBONACCI en sert rakibidir. 9 numaralı ELEVATED, 7 numaralı TÜRÜTHAN, 3 numaralı KARA HİSAR ile 2 numaralı FAITHFUL WOLF daha sonra şablonlara işaretlenmeli. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN